Autismus, rakovina, AIDS – to jsou jen některé z vážných potíží, které prý vyléčí MMS. Miracle Mineral Solution nebo také Master Mineral Solution se prodává po celém světě, i když v mnohých zemích není vůbec legální. Prodejci tvrdí, že vás dokáže zbavit až 95 % všech onemocnění bez vedlejších účinků. Může být něco takového pravda?

Číst dál: MMS – zázračný lék, kterým si lidé ničí zdraví

Log in to comment

Balanční podložky jsou oblíbenou cvičební pomůckou. Lidé v dnešní době čím dál více oceňují jednoduché cviky, které zvládnou z pohodlí domova s minimální výbavou. Podložky jsou skladné, levné a cvičení s nimi je zábavné. Používají se při sportovním tréninku, fitness, a dokonce i rehabilitaci.

Číst dál: Balanční podložka protáhne celé tělo

Log in to comment

Dodržujete pitný režim? Pokud ne, možná vás provází potíže se soustředěností nebo zbytečná únava. To všechno jsou problémy, které vznikají při dehydrataci. Zabraňte tomu díky neustálému přístupu k čisté a svěží pramenité vodě. Jak toho dosáhnout a ještě si užít chvilku volna u výborné kávy vám poradíme v tomto článku.

Číst dál: Pitný režim je velmi důležitý. Výdejníky vody pomohou s jeho dodržením

Log in to comment

Důvodů, proč s dětmi trávit volný čas je mnoho. Jedním z nich je i to, že pomáháte se správným rozvojem pohybového aparátu a podporujete zdravý imunitní systém dítěte. Pobyt na čerstvém vzduchu a aktivní pohyb jsou základní předpoklady pro správný vývoj organismu a spokojené dítě s dobrými návyky i v dospělosti.

Číst dál: 4 tipy jak aktivně trávit volný čas s dětmi

Log in to comment

Zdá se vám, že jste si na prsu nahmatala divnou bulku nebo se chcete jen preventivně ujistit? Tak určitě neotálejte a navštivte svého gynekologa či praktického lékaře, který vás doporučí na základě vaší žádosti do speciálního centra, kde vás vyšetří.

Číst dál: Mamografie - vyšetření, které nic nestojí

Log in to comment

Alergií je celá řada a může nás postihnout v podstatě kdykoliv. Rozhodně není pravdou, že pokud již od útlého věku netrpím alergií, pak se nikdy nemusím obávat žádné alergické reakce. Mnoho lidem se tedy může rozběhnout až v dospělosti. Naše tělo může přehnaně reagovat na jakékoliv věci. Nejčastěji se setkáme s alergií na pyl, roztoče, prach a chlupy, či některé potraviny. Každá z nich má různé příznaky, některé silné reakce mohou být však i životu nebezpečné, zejména pak tedy po pozření potravin, na kterou reagujeme přecitlivěle. V tomto případě musíme vždy urychleně kontaktovat lékaře.

Číst dál: Jak vyzrát na alergie?

Log in to comment

Nejteplejší část roku je tady a s ní bude přibývat hodin, které budete trávit na čerstvém vzduchu. Pobyt v lese i na zahradě znepříjemňují komáři a jiný bodavý hmyz. Velkou hrozbou jsou klíšťata, od kterých hrozí nákaza boreliózou či klíšťovou encefalitidou. Existuje jediná funkční ochrana – používejte kvalitní repelent. Mezi jednotlivými druhy jsou velké rozdíly, záleží na obsahu aktivní látky!

Číst dál: Jak správně používat repelent a který vybrat?

Log in to comment

Kvalitní spánek nezávisí až tak na výběru správné postele. Závisí na jiných, mnohem důležitějších aspektech a těmi samozřejmě jsou správný výběr matrace a roštu.

Číst dál: Cesta ke zdravému spánku

Log in to comment

Tasemnice je červ, který dokáže napáchat velké problémy. Na světě bylo zatím odhaleno přes 5000 druhů tasemnic a podle vědců to určitě není konečný počet. I když se o tasemnici hovoří jako o nebezpečném parazitovi, stále častěji se spojuje také s léčbou, a to hned několika nemocí. Jak poznáte, že tasemnici máte a musíte ji léčit a kdy naopak lze s její pomocí vyřešit i závažné zdravotní problémy?

Číst dál: Tasemnice – parazit, který může ohrozit i zachránit život!

Log in to comment

Většina mužů se někdy zabývá otázkou, jak zlepšit erekci. Na internetu najdete spoustu tipů a zaručeně „fungující“ triky. Skutečnost je taková, že každý je obdařený (nebo možná prokletý) tím, co dostal, a měl by se s tím spokojit. Menší změny k lepšímu však jsou možné. S těmito tipy můžete být na příští sex připraveni.

Číst dál: 10 tipů pro silnější a déle trvající erekci

Log in to comment


Avatar uživatele Rážková
Rážková odpověděl/a na téma: #2
Píšu z profilu své ženy, nedá mi to sem nenapsat. Sám jsem se začal potýkat s problémem s erekcí, penis mi začal ochabovat v nejméně chtěných chvílích. V lékárně jsem se teda po nějaké době "hecnul" a koupil si Arginmax. A fakt dobře jsem udělal. Arginmax již beru několik let a penis stojí a je tvrdý zase, tak jako býval dříve. Doporučuju.
Avatar uživatele PavelV
PavelV odpověděl/a na téma: #3
Já osobně s Arginmaxem nemám dobrou zkušenost, jelikož jsou dnes výkonnější produkty, které nemusíte brát doživotně a erekci budete mít jako mladík. Výborná recenze k Arginmaxu je tady dokonalaerekce.cz/arginmax-forte-pro-lepsi-erekci opravdu jediná, pravdivá recenze k produktu ,

Ve světě, ve kterém žijeme, jsou mobilní telefony stále důležitější. Máme je u sebe 24/7, bereme je s sebou všude, a když je náhodou zapomeneme doma, máme pocit, že nám něco chybí. Nechceme je vypnout ani na minutu a ve spánku je umísťujeme na noční stolek, aby byly hezky po ruce. Jenže tenhle zvyk moc neprospívá našemu zdraví.

Číst dál: Je špatné spát s mobilem u hlavy?

Log in to comment