A, B, C, D, E, … Ne, nepřeříkáváme si tady abecedu. Přesně tato písmenka, ve spojení ještě minimálně s K, označují pro tělo nejdůležitější vitamíny. V létě jich má tělo obvykle dostatek, přijímá je od sluníčka a plodů, které v tomto období běžně konzumujeme. Ale co teď v zimě?

Číst dál: Kde brát na podzim a v zimě vitamíny?

Před 2700 lety přišli staří Číňané na to, že dotyky určitých bodů na lidské pokožce příznivě působí na zdraví organismu. Jejich objev nebyl zdaleka ojedinělý. Některé zdroje uvádějí, že vlastní specifickou masáž má každá rozvinutější kultura.

Číst dál: Masáže

Zimní měsíce představují příležitost ke splnění odkládaných úkolů. Atmosféra blížících se Vánoc a konce roku k tomu přímo vybízí. Někteří z nás se ale chystají na splnění větších restů. Zvyšuje se počet chirurgických zákroků.

Číst dál: Urychlete hojení ran po zranění nebo operaci

Přemýšlíte nad domácí vířivkou nebo saunou k relaxaci a uvolnění těla a organizmu? Blahodárné účinky tepla na lidský organizmus jsou známé mnoho tisíciletí. Výsada dopřát si teplé koupele byla však po dlouhá staletí pouze pro vyvolené. Až v poslední době si tento relax může dopřávat čím dál více lidí, avšak proč ne i u vás doma? Na trhu je mnoho firem, které se výrobou a prodejem domácích wellness zabývají. Mnohdy jde ale o nevyhovující zařízení a jejich cena v porovnání s kvalitou není adekvátní. Na českém trhu dlouhodobě působí firma Albixon a.s a díky jejímu širokému sortimentu a vysoké kvalitě služeb si vybere opravdu každý.

Číst dál: Domací wellness. Proč ne?

Úzkost, stres, napětí, chronická únava a depresivní nálady, to jsou neduhy, jimiž trpí značné procento populace. Z velké části bývají důsledkem moderního způsobu života, který na nás klade obrovské nároky především v ohledu pracovní výkonnosti, ale často nám neposkytuje dostatek prostoru k odreagování se a načerpání sil. Úlevu od úzkosti nám dočasně může poskytnout Grandaxin.

Číst dál: Grandaxin

Dnešní moderní a uspěchaná doba si čím dál častěji bere své oběti v podobě tělesných i duševních neduhů. Lékárny se předhánějí, pestrobarevné regály plné chemie lákají oko i reklamou ovlivněné ucho, a my do sebe horem spodem posíláme prostředky doslova hromadného ničení. Ano – jsou situace, kdy se léčba bez klasického léku neobejde. Co se však zamyslet nad tím, že to je až důsledek chybného používání našeho těla?

Číst dál: Cizrna

O tom, že pravidelný příjem vitamínů je nezbytný pro naše zdraví, slýcháme již od dětství. Existuje však mnoho dalších látek, bez nichž by lidský organismus nefungoval optimálním způsobem. Slyšeli jste už například o koenzymu Q10? Pokud máte pocit, že vaše tělo občas potřebuje pořádnou dávku energie, čtěte dál.

Číst dál: Koenzym Q10

Zdraví a síla se s věkem postupně zhoršují a najednou stojíme před otázkou, která by nás před několika lety vůbec nenapadla. Je načase opustit svůj domov a začít žít v některém ze zařízení pro seniory? Při pomyšlení na tuto otázku si nejspíše každý představí bezpečné prostředí přizpůsobené svým obyvatelům, avšak bez přátel, domácích mazlíčků, aktivního způsobu života a dalších věcí, kterých se senioři musí vzdát, pokud chtějí žít bez možného rizika a nástrah, které jim hrozí při samostatném bydlení. Tato představa se však nemusí stát pravdou. Existují totiž i místa, která poskytují nejen bezpečný domov a potřebný servis, ale také rodinné prostředí, aktivní využití volného času a podobně.

Číst dál: V čem je život v Senior Parku jiný?

Prudké ochlazení si žádá zapracovat na imunitě. Jak si udržet zdraví a efektivně posilovat obranyschopnost? Sezonní chřipka nemusí být nutné zlo, co se ve vašem životě objevuje s železnou pravidelností, když máte štěstí, tak i několikrát do roka. Zvláště děti s nástupem do škol a školek se potřebují účinně chránit. Co všechno vám může pomoci?

Číst dál: Jak posílit imunitní systém v chladných měsících?

Přemýšlíte o tom, jak zatočit s únavou? Pokud si nechcete organismus zahlcovat přeslazenými energetickými nápoji ani se prolévat hektolitry kávy, co kdybyste vyzkoušeli čistý, přírodní kyslík… Ne, neděláme si legraci!

Číst dál: Kyslík v plechovce vám dodá energii a nastartuje mozek

Autismus, rakovina, AIDS – to jsou jen některé z vážných potíží, které prý vyléčí MMS. Miracle Mineral Solution nebo také Master Mineral Solution se prodává po celém světě, i když v mnohých zemích není vůbec legální. Prodejci tvrdí, že vás dokáže zbavit až 95 % všech onemocnění bez vedlejších účinků. Může být něco takového pravda?

Číst dál: MMS – zázračný lék, kterým si lidé ničí zdraví