Péči o permanentní make-up by měla být věnována velká pozornost, protože díky tomu dosáhnete jeho delší životnosti. V následujícím článku Vás seznámíme s nutnou péčí, která následuje po aplikaci permanentního make-upu obočí, očních linek a rtů. Upřesníme, pro koho je tato metoda vhodná a kdo naopak vhodným kandidátem není.

Číst dál: Péče o permanentní make-up aneb co všechno by mělo následovat po úpravě Vašeho obočí, očních linek...

Letní šaty si žádají hladce oholené nohy, na tom se určitě shodneme. Snažíte se hladkou kůži udržovat, zároveň vás ale už nebaví trávit hodiny s holítkem v koupelně? Neztrácejte čas – ukliďte žiletku a vsaďte na jednorázovou a efektivní epilaci. Že neznáte všechny její formy? Pojďme si je společně projít.

Číst dál: 4 typy epilace, aneb zbavte se chloupků na léto!

Služeb v oblasti plastické chirurgie dávno nevyužívají pouze dobře situovaní klienti. Dávno se tento servis netýká výhradně žen. Na plastickou operaci výrazného nosu či odstávajících uší si v důsledku zraňujících poznámek okolí šetří mnohá dospívající dívka či teenager. Nejedna nastávající maminka si plánuje liposukci a úpravu prsou jako dárek za porod po ukončení kojení. Poukaz na zákrok v některé klinice estetické medicíny leží často zabalen pod stromečkem jako vánoční dárek v řadě běžných rodin. Obdarovaní nejsou obětí svých profesí, nikdo je nenutí udržovat si reprezentativní vzhled. Nejedná se o supermodelky, filmové hvězdy ani manažery mezinárodních firem. Stále častěji vcházejí do dveří plastických klinik obyčejné mámy a tátové, senioři i dospívající, kteří „jen“ potřebují a chtějí vypadat a cítit se dobře. Pro sebe, pro své partnery, pro pocit přitažlivosti a vyrovnané psychiky.

Číst dál: Příjemnější pohled dovnitř i ven: Operace očních víček

Stav po plastice prsou

Plastická operace prsou se v současné době řadí k běžným chirurgickým zákrokům, které nevyžadují mimořádnou přípravu ani dlouhodobou hospitalizaci. Vybírejte ovšem pouze prověřená klinická centra, rozhodujícím parametrem by pro vás neměla být cena.

Číst dál: Nemějte obavy z plastické operace prsou

Dobrý den, blíží se doba hojnosti, dárků a  setkávání s přáteli. Společně s vánoční pohodou dojde i na zamyšlenou. Tento rok jsme přemýšleli nad tím, jak opět zvednou návštěvnost, prodat více reklamy, uzavřít nové smlouvy a poznat nové lidi, kteří by nám mohli pomoci sehnat na naše podnikání více finančních prostředků. Dopspěli jsme však k závěru, že to co děláme, děláme stejně jenom pro zábavu a dobrou věc.

Číst dál: Finanční sbírka pro děti

O slivovici by se mohlo říci, že je moravským národním nápojem. Oblíbení si však našla i u jiných národů jako u Poláků, Slováků, samozřejmě Čechů, ale i na Balkáně a pomalu se z ní stává vývozní artikl do zaoceánských zemí.

Číst dál: Slivovice nejen pro zdraví

Naše tělesné schránky jsou bohužel nastaveny tak, že zrovna ve věku, kdy se chceme líbit, hledáme si partnera, práci, chceme zapadnout do kolektivu, zářit na plese, „zdobí“ často hlavně naše obličeje pupínky, černé tečky a další „parády“. Kde se berou a jak s nimi zatočit? Pokusíme se najít odpověď.

Číst dál: Jak správně pečovat o problematickou pleť s akné

Říká se, že hřešit je lidské, ovšem pokud držíte dietu, měli byste si uvědomit, že pojem hřešení v souvislosti s jídlem by pro vás měl být na dlouhou dobu úplné tabu. Každý někdy dostane chuť na sladké, avšak jsou lidé, kteří v sobě tuto chuť dokážou potlačit, když si uvědomí, že každá sladkost má nepříjemný vliv na jejich postavu. Někteří si ale bohužel neumí říct ne, a když na nějakou sladkost dostanou velkou chuť, tak si jí prostě dají. Jak se tuto chuť naučit ovládat a jak mlsat zdravě? O tom už více v našem dnešním příspěvku.

Číst dál: Jak na ploché bříško

Současná hektická době způsobuje, že nemáme na nic čas. Pracujeme od rána do večera, omezujeme spánek, rezignujeme na pravidelný pohyb, odbýváme se v jídle. Následky pak na sebe nenechají dlouho čekat, a ztráta energie je v tomto případě tím nejmenším, co nás může postihnout. Přitom právě odpočinek, pravidelné cvičení a vyvážený jídelníček nám pomohou udržet naše tělo v dobré fyzické i psychické kondici a posílit tak to nejcennější, co máme – naše zdraví.

Číst dál: Neberte zdraví na lehkou váhu!

Správná péče o pleť by měla patřit k našim každodenním činnostem. Ne každý ovšem ví, jak o svou pokožku náležitě pečovat a jaký přípravek případně užívat. Neexistuje žádný univerzální způsob, který by uváděl jednoznačná pravidla. K péči o pleť se musíme stavět individuálně, jelikož jednotlivý typ vyžaduje specifickou péči. V rámci základního dělení rozlišujeme suchou, normální, smíšenou a mastnou pleť.

Číst dál: Prvotřídní péče o zdravou pleť

Zarostlý nehet není rozhodně nic příjemného. Obvykle vznikne tento problém tak, že dojde k chybnému ustřižení samotného rohu nehtu, který následně zarůstá do nehtového lůžka. To je spojeno s bolestí, hnisáním, ale i dalšími možnými problémy. Podívejme se proto společně na rady zkušených manikérek, jak vyléčit zarostlý nehet.

Číst dál: Jak vyléčit zarostlý nehet - rady profi kosmetoložky

Čaje