plastická operace

Stav po plastice prsou

Plastická operace prsou se v současné době řadí k běžným chirurgickým zákrokům, které nevyžadují mimořádnou přípravu ani dlouhodobou hospitalizaci. Vybírejte ovšem pouze prověřená klinická centra, rozhodujícím parametrem by pro vás neměla být cena.

Jaké jsou možnosti?

V povědomí společnosti je zažitý fakt, že při plastické operaci se prsa pouze zvětšují. Ale není tomu tak. Tento obor se kromě klasické augmentace neboli zvětšení prsou implantáty věnuje též lipotransferu, což je vyplnění vlastním tukem. Dále se provádí zmenšení prsou, tzv. redukční mammaplastika či zvednutí alias modelace. Plastická operace Praha se věnuje též zmenšení prsních dvorců a operaci vpáčených bradavek.

Vyplnění a přirozený vzhled

Operace prsou je určena především ženám, jimž příroda nepřála, či jsou nespokojené s velikostí svých ňader. Zvětšení prsou silikonovými implantáty zná každý. Pokud vám ovšem záleží na co největší přirozenosti, nechte si zvětšit ňadra vlastním tukem. Nejen, že vaše prsa nabydou na plnosti o 0,5 – 1 velikost, nýbrž se také zbavíte tuků v problémových partiích.

Nespokojenost s tvarem

Tvar prsů může být nepravidelný od přírody, nebo se mění vlivem stárnutí pokožky, porodu, kojení a razantního zhubnutí. Získejte zpět své sebevědomí zvednutím prsou pomocí jejich modelace. Podobný komplex mohou mít v opačném případě ženy s nadměrně vyvinutými prsy. Často je doprovázejí zdravotní problémy související s velmi zatěžovanou páteří. Zmenšení ňader jim otevře dveře k pohybovým aktivitám a novému šatníku.

Plastika bradavek a prsních dvorců

Obě operace jsou velice snadné a rychlé, nezaberou více jak hodinu a mohou být prováděny pod lokální anestezií. Rekonvalescence netrvá déle než 2-3 týdny. Na veškeré plastické zákroky je možné si sjednat nezávaznou konzultaci.

Čaje