Neberte zdraví na lehkou váhu!

Současná hektická době způsobuje, že nemáme na nic čas. Pracujeme od rána do večera, omezujeme spánek, rezignujeme na pravidelný pohyb, odbýváme se v jídle. Následky pak na sebe nenechají dlouho čekat, a ztráta energie je v tomto případě tím nejmenším, co nás může postihnout. Přitom právě odpočinek, pravidelné cvičení a vyvážený jídelníček nám pomohou udržet naše tělo v dobré fyzické i psychické kondici a posílit tak to nejcennější, co máme – naše zdraví.

Mějte se pod kontrolou

Čas od času je dobré nechat si udělat celkový obrázek o vašem zdraví, abyste zjistili, jak na tom skutečně jste. Jenže, ruku na srdce – kdy jste naposled navštívili vašeho lékaře a podrobili se preventivní prohlídce? Řada z nás do ordinace zavítá až v okamžiku, kdy bojuje s nějakou nemocí. To už ale bývá pozdě. Nepodceňujte proto pravidelné zdravotní prohlídky, právě ony totiž pomohou včas odhalit vážné zdravotní problémy. Mnozí z nás se však bojí nepříjemných krevních odběrů či nejrůznějších, leckdy i bolestivých vyšetření, a tak raději s výmluvou na nedostatek času a fůru povinností odloží návštěvu na později, jindy a následně nikdy.

Zkuste to jinak

Nechat si komplexně vyšetřit váš zdravotní stav lze přitom i jinými způsoby. K dispozici jsou dnes totiž ty nejmodernější přístroje, které dovedou rychle, přesně a hlavně bezbolestně odhalit příčinu nejrůznějších potíží, včetně virů, parazitů či bakterií. Jedním z nich je i Metatron Hunter, který je považován za nejvyspělejší přístroj svého druhu na světě. Pomocí tohoto přístroje lze provést neinvazivní a rychlou diagnostiku zdraví. A to pěkně na jednom místě, pohodlně, za 60 minut a bez zbytečného čekání a obíhání nejrůznějších ordinací. 3D skenování umí najít původ nemoci až na úrovni genomu, dovede tak odhalit nemoc včas a vy jí můžete předejít dřív, než propukne naplno. Tuto výjimečnou metodu nabízí jen několik prestižních klinik v Evropě. Nechybí ani v Praze v prostředí Centra medicíny ve Fitness Olgy Šípkové, kde můžete vyzkoušet i jiné diagnostické postupy – například iridologii či reflexní diagnostiku. Tak, vezměte zodpovědnost za své zdraví pevně do svých rukou!

 

 

Ordasoft Social Comments and Sharing Free

Komentáře