Finanční sbírka pro děti

Dobrý den, blíží se doba hojnosti, dárků a  setkávání s přáteli. Společně s vánoční pohodou dojde i na zamyšlenou. Tento rok jsme přemýšleli nad tím, jak opět zvednou návštěvnost, prodat více reklamy, uzavřít nové smlouvy a poznat nové lidi, kteří by nám mohli pomoci sehnat na naše podnikání více finančních prostředků. Dopspěli jsme však k závěru, že to co děláme, děláme stejně jenom pro zábavu a dobrou věc.

Alespoň podle nás. Během budování kariéry se nám tato základní myšlenka bohužel někam ztratila. Zkoušíme jí hledat všude možně a ehjle, našli jsme. Letos, a věřím i v budoucích letech, budeme myslete více na ostatní. Možná i někteří z našich čtenářů mezi ně patří. Ale především na nejpotřebnější. Mohlo by se jednat o bezdomovce, nemocné, staré, týrané a mnoho dalších. Problém je, že tyto skupiny nejsou  transparentní, nebo jen těžko. Rozhodli jsme se proto o FINANČNÍ SBÍRKU PRO ČESKÉ DĚTI mnohdy bez kvalitních rodičů, které ale netrpí hmotnou nouzí, jak všichni víme, ale nouzí mateřskou, otcovskou, babiččinou ...

Dnešní děti  potřebují hlavně to, aby je měl někdo rád. Na druhou stranu najdeme hodně lidí, kteří by se láskou rozdali, ale zase nemají finanční prostředky a super mobilní telefon dítěte z DD kolikrát dospělí ani nezná a dítěti bohužel často ani není vhod. Nechceme tedy ani děti z domovů, protože vzít dítě z DD na víkendový výlet hraničí s únosem. Jde nám o děti ze sociálně slabých rodin s ne příliš rozvinutou emoční základnou rodičů.

Pojďme tyto dva světy propojit !!!

Naší vizí, nebo jak to říkají PR agenti :)  je tedy vybrat dostatečnou sumu, kterou budeme pravidelně uveřejňovat na našich Facebookových stránkách stejně jako v tomto článku, bohužel díky GDPR beze jmen. Ty však budeme znát, když vám nebude vadit, že je máme uložené a při masivním útoku na náš psací stůl mohou být ukradeny.

Díky prostředkům tak bude moci rodina nebo mladí studenti vzít hocha nebo mladou slečnu ze sousedství na výlet, do zoo, na nákupy, lyžovat nebo jen na zmrzlinu a užijí si tak třeba ne jen jeden Perfect day a třeba i nakrmí nějaká zvířata v zoo.

Jestli chcete náš projekt podpořit, zašlete libovolnou částku na účet 4212457369/0800, do zprávy pro příjemce uveďtě heslo Šťastné dítě a své jméno.

Dále nám můžete psát na Facebooku nápady, koho propojit tak, aby z propojky byl co největší benefit.

Všem vám velice děkujeme

Čaje