křišťálová koule

Křišťálová koule je zahalena závojem okultní energie a síly. Nejběžnější vizuální asociace s křišťálovou kouli je obraz psychického čtenáře hledícího do křišťálové koule, zatímco jeho zmatený klient nepříjemně čeká na informace. Možná, že vaše mysl vyvolává představu silných dávných věštců s majestátní průzračnou koulí z průzračného křemenného křišťálu před sebou, čekajících v tichu na odhalení tajemství.

Nebo se snad vrstvami vaší mysli dívá středověký alchymista? Můžete vidět úchvatné obrazy jeho laboratoře s opotřebovanými rukopisy navrstvenými na masivní dubový stůl; praskání, do poloviny shořelé svíčky a křišťálové koule různých velikostí zdobí zaprášené police.

I když by vizuální asociace mohla mít souvislost s křišťálovou kouli, celkové pochopení je jednoduché - křišťálová koule může pomoci vidět budoucnost, nebo minulost.

Křišťálová koule nebyla jediným nástrojem používaným pro přístup ke skrytým informacím. Téměř všechny přírodní prvky - zejména oheň a voda - byly použity k otevření okna do jiných dimenzí. Na rozdíl od ohně a vody, (což vyžaduje zvláštní okolnosti, které mají být aktivovány pro účel věštce), může se křišťálová koule stát mocným, celoživotním pomocným nástrojem pro zkušeného praktika, jenž je vždy k dispozici

Co je zvláštního na křišťálovou kouli?

Křišťálová koule má energii harmonie a dokonalosti díky svému kulovitému tvaru – jenž je považován za vynikající tvar od starověku - stejně jako díky vlastnosti křemenného krystalu. Vysoká kvalita čisté křišťálové koule ukotví energii světla ve velmi harmonický, plynulý a konstantní pohyb.

Plynulá kvalita nejjemnější léčivé energie může být přivedena pomocí křišťálové koule do jakéhokoli prostoru, ať už doma, v kanceláři nebo na zahradě. Její energie zklidňuje a neutralizuje mnoho negativních emocí, a přivádí mysl k lepšímu využití - od starostí o budoucnost, k představě lepší budoucnosti.

Odkud křišťálové koule pochází?

Křišťálové koule jsou ručně vyráběny z krystalů těžených v mnoha zemích, od Brazílie k Indii.

Jaké jsou konkrétní feng shui vlastnosti křišťálové koule?

Ve feng shui se křišťálové koule používají k tomu, aby harmonicky uklidňovaly energii v jakémkoli prostoru. Má-li dům mnoho místností, bude zřejmé, že křišťálová koule má být umístěna v obývacím pokoji, aby uklidnila a vyčistila energii. Křišťálová koule může být také použita v obchodě na vyhlazení hran chaotické, soutěživé energie a její zproduktivnění.

Chcete-li zesílit sílu křišťálovou kouli ve vašich feng shui aplikacích, můžete použít různé krystaly, jako jsou růženín, citrín, ametyst nebo čirý křišťál. Koule z černého obsidiánu přináší velmi silnou, uzemňující energii (vynikající pro podnikání), zatímco růženínová křišťálová koule vytvoří mírně uklidňující, milující a vyživující energii (vynikající do ložnice nebo dětského pokoje).

Kam mám umístnit křišťálovou kouli pro dobré Feng Shui?

V závislosti na vašich potřebách, umístěte křišťálovou kouli v oblasti, která potřebuje více harmonie, světla a svěží energie. Některé běžné feng shui použití křišťálové koule je v těchto Bagua oblastech vašeho domova:

  • Oblast lásky a manželství (jihozápadní)
  • Oblast osobní růstu a sebepěstování (severovýchod)
  • Děti a kreativita (západ)
  • Srdce domova (střed).

Jakou křišťálovou kouli mám zvolit?

Na trhu existuje řada křišťálových koulí - čirý křišťál, záhněda, černý obsidián, růženín, citrín a ametyst jsou nejpopulárnější. Zvolte křišťál s energií, která k vám promlouvá, nebo čtěte vlastnosti konkrétních křišťálů a zvolte jednu dle vašich potřeb.

Například růženín se používá pro energii lásky (k přilákání lásky, jejímu živení nebo vyléčení zlomeného srdce), Záhnědy se používá pro přizemnění a stabilitu, zatímco průhledný křišťál je celkově léčící křišťál, který může být nabit a používán k dosažení různých cílů.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje