diamantová voda

Voda, nesoucí přízvisko diamantová, je dle mnohých přírodních léčitelů, a jiných lidí s podobným zaměřením, pramenitou vodou, v níž se nacházejí zrychlené vibrační frekvence. Tomu, kdo jí používá, reaguje na jeho myšlenky a zpřístupňuje mu cestu k vyššímu vědomí. Samozřejmě se najde i mnoho kritiků z řad těch, kteří o této diamantové vodě slyšeli a mnohé informace o této vodě považují za nepravdivé, či dokonce za blud.

Ti, co informacím uváděným o této vodě věří, jsou toho názoru, že se jedná o průzračně čistou pramenitou vodu, jejíž chuť je výborná. Voda má dle nich také zvláštní, až zázračné účinky na toho, kdo jí pije.

Dle zastánců plní diamantová voda přání těm, kteří jí vypijí

Diamantová voda by navíc měla splnit nahlas vyslovené přání toho, kdo jí následně vypije. Každopádně po vypití může u poživatele nastat negativní reakce, což je však dle těch, kteří jí pijí pravidelně, zpočátku běžné a je proto potřeba začínat na malých dávkách, které je možné postupem času navyšovat.

Diamantová voda může přenést své schopnosti i na klasickou vodu

Tato voda je produkována zcela zdarma, a jestliže si jí chce někdo pořídit, zaplatí pouze za dopravu a dovezení této vody. Diamantová voda též může své schopnosti převést na klasickou vodu a to po dodržení několika důležitých pravidel. Minimální poměr musí být 1:9, kdy jeden díl tvoří normální voda a zbytek voda diamantová. Následně je poté nutné vodu nechat nějaký čas odstát, aby byl proces dokončen úspěšně. Důležité je také použití hudby.

Dle kritiků má diamantová voda škodlivé účinky

Jak již bylo také zmíněno, najde se i spousta kritiků tohoto druhu vody. Jejich názory se zakládají na tom, že diamantová voda je pro tělo a zdraví člověka škodlivá, což se projevuje i při prvotních zdravotních problémech po jejím požití. Navíc ještě ani nebyl proveden žádný rozbor diamantové vody, jenž by dokázal její schopnosti.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje