diamantová voda

Voda, nesoucí přízvisko diamantová, je dle mnohých přírodních léčitelů, a jiných lidí s podobným zaměřením, pramenitou vodou, v níž se nacházejí zrychlené vibrační frekvence. Tomu, kdo jí používá, reaguje na jeho myšlenky a zpřístupňuje mu cestu k vyššímu vědomí. Samozřejmě se najde i mnoho kritiků z řad těch, kteří o této diamantové vodě slyšeli a mnohé informace o této vodě považují za nepravdivé, či dokonce za blud.

Ti, co informacím uváděným o této vodě věří, jsou toho názoru, že se jedná o průzračně čistou pramenitou vodu, jejíž chuť je výborná. Voda má dle nich také zvláštní, až zázračné účinky na toho, kdo jí pije.

Dle zastánců plní diamantová voda přání těm, kteří jí vypijí

Diamantová voda by navíc měla splnit nahlas vyslovené přání toho, kdo jí následně vypije. Každopádně po vypití může u poživatele nastat negativní reakce, což je však dle těch, kteří jí pijí pravidelně, zpočátku běžné a je proto potřeba začínat na malých dávkách, které je možné postupem času navyšovat.

Diamantová voda může přenést své schopnosti i na klasickou vodu

Tato voda je produkována zcela zdarma, a jestliže si jí chce někdo pořídit, zaplatí pouze za dopravu a dovezení této vody. Diamantová voda též může své schopnosti převést na klasickou vodu a to po dodržení několika důležitých pravidel. Minimální poměr musí být 1:9, kdy jeden díl tvoří normální voda a zbytek voda diamantová. Následně je poté nutné vodu nechat nějaký čas odstát, aby byl proces dokončen úspěšně. Důležité je také použití hudby.

Dle kritiků má diamantová voda škodlivé účinky

Jak již bylo také zmíněno, najde se i spousta kritiků tohoto druhu vody. Jejich názory se zakládají na tom, že diamantová voda je pro tělo a zdraví člověka škodlivá, což se projevuje i při prvotních zdravotních problémech po jejím požití. Navíc ještě ani nebyl proveden žádný rozbor diamantové vody, jenž by dokázal její schopnosti.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Log in to comment


Avatar uživatele Alena
Alena odpověděl/a na téma: #2
A kolik že ta damantová voda stojí?
Avatar uživatele manufaktura
manufaktura odpověděl/a na téma: #3
zatím jsem o diamantové vodě nic nečetla a nic moc o ní nevím. Nevěřím jí zatím, ale ono přání je otcem myšlenky, a tak když něčemu věříte, tak máte poloviční výhru v kapše. Nejsem její kritik, ale sama bych si na sobě ani na blízkých nezkoušela.
Avatar uživatele marjenka
marjenka odpověděl/a na téma: #4
Nezlobte se na mě, ale působí to na mě jako pohádka pro dospělé, něco jako na hradě říkají průvodci: Když se podíváte do tohoto zrcadla a vyslovíte přání, splní se vám. Nějak tomu vůbec nevěřím.
Avatar uživatele mss
mss odpověděl/a na téma: #5
Nevěřím tomuto fenoménu. Bylo už vymyšleno tolik věcí, ale toto mi připadá jako snad největší blbost. Někomu to možná pomáhá, ale já sama s tím zkušenost nemám, ale četla jsem o tom už dost článků. Ale zkoušet to tedy nebudu. Přijde mi, že to zase bude jen nějaký trik.