× Diskuze a fórum o všem možném

Zdravé a delikátní náhražky kávy

Více
#1 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy

Zbavit závislosti na kávě určitě jde i s pomocí alternativ kávy jako jsou například kávovinové nápoje (Caro apod.). Mohu doporučit :)

To jsem kdysi taky zkoušela, ale vůůbec mi to nechutnalo. Myslím, že jsem to nakonec i vyhodila, i když to bylo drahé, ale fakt se to nedalo. Ale tak třeba špatná značka a každému chutná něco jiného. Jak píše kiki, když chci kávu, tak si dám prostě kávu, nedělám to snad zas tak často, abych se jí musela zbavovat :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy

Nemohu si pomoci, ale kokosové mléko mně natahuje...

Jak natahuje? Co to znamená? Jinak tahle potravina mě moc nenadchla, člověk by si asi musel zvyknout.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy
Týjo no jestli někdo pije 6 šálků kávy denně, tak má asi fakt problém :) Já tak max 2. Bez kávy opravdu někdy bolí hlava. Je třeba určit hranici, kdy káva přestává být prospěšná a začíná být škodlivá a tu nepřekračovat. Tak je to se všemi drogami :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od bibi
Odpověděl bibi pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy
Nemohu si pomoci, ale kokosové mléko mně natahuje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#5 od kiki
Odpověděl kiki pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy
Já když si chci dát kávu, tak si prostě dám kávu, nezlobte se na mě..:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#6 od rybička
Odpověděl rybička pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy
Jak se píše v článku, ta závislost způsobí, že tělo bolí, když přísun kofeinu přestane. Dělala jsem si celkovou detoxikaci, tak jsem nepila ani černý čaj, ani kávu. Dostavily se bolesti hlavy a závratě, s nejistou chůzí. Pak jsem radši vůbec nesedla za volant.
Ráda si vařím černý čaj s čerstvými lístky máty a ráda zkouším nové druhy čajů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od Maru_b
Odpověděl Maru_b pro téma Zdravé a delikátní náhražky kávy
Zbavit závislosti na kávě určitě jde i s pomocí alternativ kávy jako jsou například kávovinové nápoje (Caro apod.). Mohu doporučit :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
#8 od admin
Zdravé a delikátní náhražky kávy vytvořil uživatel admin
...

Jste závislína kávě? Všichni potřebujeme každé ráno je ta nejlepší káva, aby náš den mohl začít skvěle. Ale příliš mnoho káv může být škodlivé. Kolikrát denně naplníte váškávový hrneček za den? Nadměrné užívání káv může zapříčinit poruchu zažívání, zvýšittepovou frekvenci a v konečném důsledku i závislost na kofeinu. Pokud jste si už někdyzkusili odepřít kávu svému organismu, tak jistě víte jak tvrdě vám to tělo oplácí.Bolesti hlavy, únava, slabost, mrzutost a nervozita.

Číst více ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje