tantra masáže

Každý by měl čas od času vypnout, zapomenout na každodenní starosti a oddávat se aspoň na chvíli odpočinku. Teď během prázdnin je k tomu ideální příležitost. Nemusíte přitom utrácet desetitisíce za dovolenou u moře. Stačí třeba hodinka na uvolňující masáži.

Masáže mají na tělo i mysl blahodárný vliv. Pomohou vám uvolnit se, dodají energii, pomohou zbavit se bolestí. To všechno jsou důvody, proč je provozovaly už dávné kultury. V dnešní době však na popularitě získávají také jejich vylepšené varianty – zdravé erotické masáže.

Nebojte se erotické atmosféry

V čem jsou erotické masáže tak výjimečné a jiné od těch klasických? Liší se zejména v tom, že vás masíruje krásná slečna ve spodním prádle či nahá. Na vašem pohlaví vůbec nezáleží, masérky navodí příjemné pocity mužům, ženám i párům. Důraz je navíc kladen na intimní partie, rozhodně se ale nejedná o klasický sex. Prostě se jen spojí erotika s terapií.

Existují rovněž různé specializované erotické masáže, například:

· Body to body: Tato masáž probíhá celým tělem. Masérka se vás nedotýká jen rukama, ale také dalšími částmi těla.

· VIP masáž: Zážitek se vším všudy včetně úvodního tance a skvělého občerstvení.

Vybírejte s rozumem

Salónů, které poskytují erotické masáže, v posledních letech přibývá. Ne všude se vám dostane kvalitních služeb. Dejte si pozor i na místa, kde si pletou erotické masáže se sexuálními službami. Tak tomu není.  Právě tady mají tzv. šťastné hodinky, během nichž si lze užít masáže se slevou. Masáž obvykle trvá 60 či 90 minut, což je dostatečná doba na to, aby si odpočinulo tělo i mysl. Můžete se sem tedy stavit, třeba až budete unavení cestou z práce, udělat si hezký páteční večer nebo si dopřát neobvyklý zážitek o víkendu. Objednejte se ovšem předem, obzvlášť máte-li zájem o nějakou konkrétní dívku.

Čaje