Založeno na zkušenostech - od bolesti zad pomůže sprej!

Bolestivá záda jsou zdravotní problém, který vás může úplně vyřadit z běžného života. Dlouhotrvající mírná i akutní nesnesitelná bolest zad vás potrápí nejen fyzicky ale i psychicky. Dokážete si například představit, že s bolavými zády budete každý den podávat maximální pracovní výkon nebo si s radostí hrát s dětmi? Ne? Spolehněte se na pomoc od spreje!

Proč vás záda bolí?

Bolest zad má mnoho různých příčin. Může to být nadměrná námaha – bolestí zad trpí často lidé, kteří vykonávají fyzicky náročnou práci, na vině může být i sport. Stále více lidí trpí bolestmi zad také kvůli sedavému zaměstnání. Důležité je vědět, že záda bolí především z toho důvodu, že se k páteři, míše ani svalům nedostává potřebné množství nezbytných živin. Ty po lidském těle „roznáší“ lymfatický systém. Aby fungoval správně, musí se vaše tělo hýbat, protože proudění lymfy je závislé právě na pohybu. Základní prevencí proti bolesti zad není odpočinek (jak si mnoho lidí myslí), ale právě aktivní pohyb. Pomůže i to, pokud se během sezení několikrát předkloníte, vstanete a znovu se posadíte apod.

Sprej podporuje správné kapilární proudění

Bolesti zad se dají mírnit speciálním cvičením a třeba i akupunkturou. Skvělým pomocníkem je také sprej Spina, který využívají také vrcholoví sportovci. Tento přípravek má unikátní složení, které prospívá kapilárnímu proudění. Obnovuje tedy základní mechanismus lidského těla a zajišťuje, aby se do zad dostaly všechny potřené látky.

Sprej Spina je určen pro masáž či automasáž zad a páteře. Obsahuje bylinky. V obsahu se nachází extrakt z květu bezu černého, plodu fenyklu, mateřídoušky, puškvorce obecného a jiných. Aplikuje se na bolestivá místa a je vhodné ho jemnými pohyby rozetřít. Sprej je doporučeno aplikovat až 3x denně.

 

Čaje