Proč ubytovat rodiče v Senior Parku?

Jestliže se blíží doba, kdy Vaši blízcí budou potřebovat pomoc okolí v každodenním životě, zvažujete jistě, jak jim ji dopřát. Pokud Vám časové možnosti neumožní postarat se o ně osobně, zvažte obdobu domova pro seniory v Brně, a společně navštivte Senior Park.

Senior Parky jsou tvořeny samostatnými byty, které si každý obyvatel může zařídit po svém tak, jak je zvyklý. Dále je zde rozlehlé atrium, které se využívá ke společenským akcím a ke kulturnímu vyžití. Velkou pomocí jsou také stálí zaměstnanci, kteří v případě potřeby pomohou seniorům s nákupem, bezbariérovým vozidlem je dovezou k lékaři, či na výlet. Ve volných chvílích také organizují různá společenská setkání, jako je vinobraní či oslavy narozenin.

Častým problémem stárnoucích rodičů je sociální izolace, která vznikne po odchodu životního partnera či sourozence. Také zhoršení zdravotního stavu bývá těžko zvládnutelné, pokud samotný senior zůstane bydlet sám v domě bez výtahu, či někde na samotě ve starším domě, mimo centrum civilizace. Postupné oslabení organismu, pohybového systému či zrakových funkcí vyvolává také pocity melancholie a uzavírání se do vlastního světa. V Senior Parku se snažíme těmto stavům obyvatel vyvarovat, postupně se nám daří úspěšně je vracet zpět do aktivního života. Mohou se účastnit organizace různých besed, vycházek, návštěv divadel i koncertů.

Díky plně vybavenému bytu s kuchyňkou vedou naši obyvatelé vlastní život, jak byli zvyklí, pořádají rodinné obědy a zvou na ně své příbuzné. Také si s sebou berou do nového bydlení domácí mazlíčky, i potřeby pro své koníčky, jako jsou třeba ruční práce, nebo fotografování.

Využijte servisních služeb nabízených našimi zaměstnanci a přijďte si se svými blízkými Senior Park prohlédnout. Uvidíte, že zde naleznete pěkné místo pro aktivní stáří Vašich seniorů.

Čaje