× Diskuze a fórum o zdravém životním stylu

Recenze infrasauny: Pravidelná dávka zdraví u vás doma

Více
- #1 od Saunak
Máš ji teda?
Hledám oni nějaké reference, prošel jsem všechny recenze co tu psali ostatní a zdá se mi super. Heuréka a aji třeba arecenze ji taky staví hodně vysoko.
Dáš mi nějaký feedback prosím?
Poslední změna: uživatelem Saunak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Liborek
  • Avatar uživatele Liborek
  • Návštěvník
  • Návštěvník
#2 od Liborek

Zdravím, podle článku soudím, že autorem je někdo, kdo saunám rozumí, je velmi sofistikovaný a vypadá odborně. Chtěl bych se s vámi poradit o koupi infrasauny. Chtěli bychom s manželkou saunu pro dva, uvažujeme o sauně HealthLand Standard 2002 (viz zde - vas-pomocnik.cz/test-infrasaun/ , umístila se v testu na pěkném místě), ale nechci se spolehnout na testy, jako je třeba zde uvedený - neznámý autor, neznámé parametry hodnocení... rád bych tedy slyšel váš názor na výše uvedenou saunu a teoreticky i na výše uvedený test, zda myslíte, že se mu dá věřit. Díky :)


Já bych do ní šel, podle textu tady www.covybrat.cz/nejlepsi-infrasauny/ vypadá dobře a taky recenze na Heurece infrasauny-a-sauny.heureka.cz/healthland-standard-2002/recenze/ jsou v pohodě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • andy.kr
  • Avatar uživatele andy.kr
  • Návštěvník
  • Návštěvník
#3 od andy.kr
Děkuji za článek. Opravdu hodně mi pomohl zlepšit obzor v oblasti infrasaun. Objevila jsem tenhle stručný článek, který popisuje všechny druhy saun a věci kolem nich. tajemstvizdravi.cz/sauna/
Plánujeme si domu pořizovat saunu takže jsem ráda za každou informaci kterou na internetu najdu a doufám, že jsem taky někomu pomohla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • DockalDoc
  • Avatar uživatele DockalDoc
  • Návštěvník
  • Návštěvník
#4 od DockalDoc
Zdravím, podle článku soudím, že autorem je někdo, kdo saunám rozumí, je velmi sofistikovaný a vypadá odborně. Chtěl bych se s vámi poradit o koupi infrasauny. Chtěli bychom s manželkou saunu pro dva, uvažujeme o sauně HealthLand Standard 2002 (viz zde - vas-pomocnik.cz/test-infrasaun/ , umístila se v testu na pěkném místě), ale nechci se spolehnout na testy, jako je třeba zde uvedený - neznámý autor, neznámé parametry hodnocení... rád bych tedy slyšel váš názor na výše uvedenou saunu a teoreticky i na výše uvedený test, zda myslíte, že se mu dá věřit. Díky :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
- #5 od Relax-Pohoda
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
Infra sauna
Poslední změna: uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
- #6 od verca.fontanka
Odpověděl verca.fontanka pro téma Recenze infrasauny: Pravidelná dávka zdraví u vás doma
Pěkný článek. Mám již také doma saunu a nelituji. Infrasauna . Je to skvělá věc a nejvíce je na tom super, že ji mám doma jen pro sebe.
Poslední změna: uživatelem admin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od mss
Osobně jsem bohužel v sauně ještě nikdy nebyla, ale nějaký čas jsem pracovala ve wellness, kde několik různých saun měli, a velmi mě to lákalo, ale bohužel jsem si na to nikdy nenašla čas. Myslím, že je to i dobrá investice, pořídit si menší saunu doma. Kdybych měla na ni prostředky, tak si ji určitě pořídím. :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
#8 od admin

Pozitivní účinky saunování na lidský organismus jsou již dnes známé. Mnozí z nás využívají pobyt v sauně v rámci relaxace a odpočinku, jiní zase jako prostředek regenerace po zvýšené fyzické námaze a energetickém výdeji. Ve společnosti se saunování stalo dokonce tak oblíbenou činností a součástí týdenního režimu, že se mnozí rozhodli pro její výstavbu přímo doma. Ani Češi nejsou výjimkou a počet domácích infrasaun každoročně stoupá. Je ovšem domácí saunování bezpečné? Kolik stojí provoz a jaké parametry by měla domácí sauna mít? Pro tento článek byla vybrána domácí infrasauna od firmyMarimex, která se pyšní více než dvacetiletou tradicí na českém trhu v prodeji infrauasuny.

Číst více ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje