× Diskuze a fórum o hubnutí a dietách

Co se stane, když začnete jíst více vlákniny?

Více
#1 od bibi
Dneska jsme byli v Častolivicích na zámku a moje 18 měsíční dcera snědla půl sáčku (nepozorovaně) speciálních zámeckýck krketků, které se tam prodávají za 10,-Kč pytlík jako pamlsek pro zvířátka...žila jsem v tom, že je to lisovaná sláma, ale když už to snědnal, nedalo mi to a tké jsem okusila...určitě to nějaká lisovaná tráva s láma je, ale chutná to identicky jako sučenky častou prodávané ve zdravé výživě:) snad se jí nic nestane, ale přejedla se tak, že už ani nechtěla kachnu s knedlíkem :) takže šup do Častolivic na pamlsek:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od kiki
Vláknina super, ale musíte si uvědomit, že potřeba pít i hodně vody, jinak si můžete způsobit i zácpu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Alena
Vláknina je důležitá, sice nemá výživovou hodnotu, ale díky tomu právě dokáže střevo pročistit a navázat na sebe škodliviny, což je i prevence rakoviny tlustého střeva a mže tak pomoci i při zácpě...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • admin
  • Avatar uživatele admin Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
#4 od admin
 
...

Dokud nezačnete pravidelně jíst zeleninu, ovoce, semínka a ořechy, může se dobře stát, že budete mít nedostatek nejzdravější dostupné formy vlákniny. Tak proč je vláknina tak důležitá? Půjdeme to zjistit...

Číst více ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje