jak pečovat o vlasy

Ať máte barvené, suché, poškozené nebo křehké vlasy, je důležité používat správný výrobek k jejich opravě a výživě od kořínků ke konečkům. Maska na vlasy nemusí nutně být něco, co používáte jednou za čas: Proč by se neměla stát součástí rutiny v péči o vlasy? Zde je naše rada, jak ji používat.

Maska na vlasy by měla být použita na umyté a ručníkem vysušené vlasy. "Rozetřete krém rovnoměrně na vlasy, kousek po kousku. Vmasírujte výrobek od kořenů vlasů ke špičkám, pak si pročešte vlasy prsty. "Pro optimalizaci vlivu masky si zakryjte hlavu horkým ručníkem po dobu nejméně 10 minut. Tak se dosáhne toho, že je maska ​​ v přímém kontaktu s vlasovou pokožkou, takže může být snadněji absorbována. "Ponechte masku po dobu až 20 minut, v závislosti na stavu vašich vlasů." Zpěňte vlasy studenou vodou a pak je jemně opláchněte.

Jak často byste měli masku použít?

To závisí na typu vlasů. "V ideálním případě byste ji měli použít pokaždé, když si umyjete vlasy, ale jednou za týden je to OK. Ať tak či onak, střídejte ponechání masky zabalené, abyste mohli vlasy vždy rozčesat." Pokud máte opravdu suché, nebo kudrnaté vlasy, budete jim muset věnovat hodně láskyplné péče! Proto doporučujeme používat masku na vlasy pravidelně a nechat ji na noc zabalenou v ručníku. Když se probudíte, vaše vlasy budou hebké a měkké.

Náš tip: Vyhněte se česání vlasů, jakmile jste použili masku; nechte je vstřebat vše, co potřebují k tomu, aby se samy obnovily.

Aplikace vlasové masky krok za krokem

1. Začněte s čistými, mokrými vlasy: Ujistěte se, že jste vyčesali jakékoliv zamotání a dejte si ochranný ručník přes ramena.

2. Aplikujte masku na vlasy: Pokud máte vlasy jemné nebo mastné, aplikujte masku pouze na vlasy, nikoliv kořeny nebo skalp. Pro silnější nebo suché vlasy ji lze aplikovat všude. Masku jemně vmasírujte.

3. Zabalte vlasy ručníkem nebo do turbanu.

4. Nechte vlasy odpočinout dvě minuty: Použijte fén nastavený na nízkou úroveň.

5. Opláchněte vlasy studenou vodou: Studená voda utěsní povrch vlasů a učiní vlasy lesklé.

Jak vybrat správnou masku na vlasy?

Maska na vlasy by měla být určena pro váš typ vlasů. Pro suché vlasy se používají hydratační masky, například Echosline Hydra. Vlasová maska s argonovám olejem Echosline SeliarEchosline Seliar se aplikuje na vlasy, které hůře drží tvar a špatně se rozčesávají, dodají jim hebkost. Chcete-li vlasy posílit, použijte masku na vlasy s keratinem.

Velké množství nejen vlasových masek zakoupíte v internetovém obchodě Cmíral

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje