Šetrné trhání zubů i zavádění implantátů jsou specializací ostravského stomatochirurga

Úporná bolest zubů, potřeba zubních implantátů, kostní regenerace a veškerá stomatochirurgie Ostrava jsou zaměřením MDDr. Ondřeje Vichtera ze zubní ordinace, která je situována do Ostravy – Bělského Lesa. Pacienti z Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova, Hranic, Karviné, Nového Jičína, Třince a přilehlých obcí se mohou na zubaře z uvedené ordinace obrátit. Ačkoliv je zubních specialistů nedostatek, pro klienty z ostravského regionu je stále otevřeno.

Řešení pro každý problém se zuby a ústní dutinou

Žádaným specialistou je zubní implantolog Ostrava. MDDr. Ondřej Vichter se díky absolutoriu Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a praxi především v oborech implantologie, stomatomatochirurgie a estetické stomatochirurgie každému pacientovi věnuje s neobvyklým přístupem, pro jakýkoliv problém nalezne co nejrychlejší a nejméně bolestivé řešení. Pro konzultaci a následné objednání je možné se na zubaře Ostrava obrátit telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na webu ordinace zubni.implantaty.net.

Investice do zubních implantátů je trvalá

Webové stránky zubní ordinace obsahují detailní popisy jednotlivých stomatologických úkonů, doby čekání, samotného úkonu i potřebné rehabilitace. K dispozici je zároveň ceník. Jelikož zdravotní pojišťovny neproplácejí zubní implantáty, je potřeba počítat s počáteční investicí, která ovšem bude trvalá. A tak se pacientům, u nichž došlo ke ztrátě jednoho zubu, nasazuje můstek. Klienti bez dvou a více zubů musejí počítat s můstkem drženým dvojicí implantátů nebo jejich větším množstvím bez ničení vedlejších zdravých zubů. Stomatochirurgie Ostrava rovněž vyrábí a vpravuje částečné a celkové snímatené zubní náhrady. Bezzubá čelist se ošetřuje s pomocí čtyř a více implantátů s náhradou pevně fixovanou v ústní dutině. Volby náhradních zubů jsou na klientech, kdy zubař pouze konzultuje vhodnost výběru. Zavedení náhrady probíhá chirurgicky, ošetření trvá asi půl hodiny a po zákroku je pacient schopen odejít domů s minimem pooperačních bolestí.

Ordasoft Social Comments and Sharing Free

Komentáře