Podpořte zdraví dobrým sexem! A jak zajistit, aby byl dobrý?

Sex je dobrý pro tělo i pro duši. Nejspíš jste však netušili, jak obrovský vliv má na zdraví. Víte, že zlepšuje imunitu, snižuje riziko srdečních chorob, může vám pomoci k nižšímu tlaku, ulevuje od bolesti, minimalizuje riziko rakoviny prostaty, zlepšuje spánek, ulevuje od stresu nebo prodlužuje život? Pokud chcete zažívat tyto benefity, měli byste si postelové hrátky užívat aspoň dvakrát týdně. Jenže při takové frekvenci se mohou brzy stát nudnými. Co s tím?

Stereotyp je největší zabiják vztahů. Chcete-li se mu vyhnout, musíte do sexu přinášet inovace. Ne každý týden, ale třeba aspoň párkrát do roka. Odvažte se a vyzkoušejte něco nového!

Pro začátek postačí domácí pomocníci

Nemusíte rovnou mířit do sexshopu. Erotické hrátky vám dokážou zpestřit i předměty, které máte běžně doma. Místo pout použijete kravatu či šátek, sexy obleček vykouzlíte i z té minisukně, co vám leží ve skříni. Zahrajte si na dominu, svého drahého položte na postel, zavažte mu oči šátkem a začněte mu kroužit po nahé kůži kostkou ledu. Ano, vzrušení dokážete vyvolat i bez šílených pomůcek nebo BDSM praktik.

Zkuste vylepšit věci, co běžně děláte

Necítíte se na vibrátor nebo jiné erotické hračky? Nevadí. Zlepšit prožitek ze sexu lze i úplně jinak. Uvařte k večeři něco dobrého a do pokrmu přidejte španělské mušky. Nastříkejte se parfémem s feromony a zaměřte se také na lubrikační gely. Partner či partnerka teoreticky ani nemusí nic poznat. Vezměte věci do svých rukou a postarejte se o nezapomenutelné vzrušení.

Odvažte se vyzkoušet jiný otvor

Pro někoho bude anální sex asi navždy tabu, ale pokud vyloženě nemáte něco proti, vyzkoušejte ho. Pamatujte, že vyžaduje dostatek lubrikantu a trpělivost. Nepořizujte si rovnou obrovský anální kolík, nejdříve zkuste jeden prst a uvidíte, jak to celé půjde. Za zkoušku nic nedáte.

Tip pro stydlivky: Jestli si na erotické hračky opravdu netroufnete, mohla by nudu z vaší ložnice vyhnat například erotická hra, ať už online, či stolní. Zahrajte si spolu!

Splňte si nejtajnější erotické sny

Případně je tady varianta pro odvážné. Erotické hračky už v 21. století opravdu nejsou tabu. Nemusíte pro ně do fyzického sexshopu, prostě si je objednáte přes internet. A je jich spousta! Klasická dilda, nafukovací panny, ale i méně známé pomůcky jako třeba vaginální činky či vibrační vajíčka. Mnohé hračky jsou navíc obohaceny o moderní technologie, můžete je třeba ovládat na dálku.

Jestli máte v plánu prozkoumat, co všechno sexshopy v dnešní době nabízí, určitě se podívejte do sexshopu RůžovýSlon.cz. Nebo zamiřte na jejich facebookové stránky. Píšou i velmi pěkný blog a natáčí videa, kde vám poradí, jak se jednotlivé pomůcky používají a které jsou nejlepší. Nechte se inspirovat a překvapte svou drahou polovičku!

Čaje