Ostropestřec mariánský od Dědka Kořenáře

Produkty Dědka Kořenáře si nacházejí stále více příznivců. Jedním z posledních hitů jsou produkty z bylinky s názvem Ostropestřec mariánský. Ostropestřec mariánský je bylinkou, která pomáhá především při onemocnění jater a žlučníku. Vaší pozornosti by neměl uniknout především ostřopestřecový olej, ostropestřecová kaše s hlívou a speciálně namíchaná ostropestřecová směs.

 

Úloha jater v lidském těle

Játra v lidském organismu patří mezi jeden z nejdůležitějších orgánů s vlivem na veškeré aspekty lidského života, jakými jsou celkové zdraví, imunita a v neposlední řadě dlouhověkost. Snížená funkce jater pak člověka negativně ovlivňuje prakticky ve všech směrech. Tělo nedokáže vyrábět imunoglobiny, jež jsou nezbytné pro boj s různými nemocemi. Těmi nakonec může i podlehnout. Proto si svá játra hýčkejte, jak jen to je možné. Třeba s přípravky dědka Kořenáře.

Ostropestřecový olej

Vyzkoušet můžete například ostropestřecový olej s výtažky z již zmíněného Ostropestřce mariánského. Využití oleje, který spolu s ostropestřecem obsahuje i výtažky z jiných bylinek (slunečnice, lopuch, puškovrec, libeček, fenykl a chmel) je všestranné. Namíchaná směs je tak skvělým antioxidantem, napomáhá odvodňování, zvyšuje fyzickou výkonnost a celkově osvěžuje tělo. Napomáhá trávení i přispívá normálnímu stavu pokožky. Užívejte až třikrát denně jednu čajovou lžičku při jídle. Obecně se doporučuje užívat jedna lžička na 15-20 kilogramů tělesné hmotnosti denně. Přípravek neužívejte na noc.

Ostropestřecová kaše s hlívou

Skvělé výsledky má na svém kontě i speciální ostropestřecová kaše s hlívou ústřičnou, jež v podstatě pozitivně ovlivňuje celé naše tělo. Ve zmíněné unikátní kombinaci má totiž velký vliv na celkový imunitní systém člověka. Podporuje tak detoxikační schopnost jater, ledvin, ale i funkci střev a velkou měrou se podílí i na stavu naší pokožky. Opět doporučujeme užívat jednu až tři čajové lžičky denně.

Ostropestřecová směs

Osobám nad čtyřicet let věku doporučujeme pravidelně konzumovat speciálně namíchanou ostropestřecovou směs, která je skvělým antioxidantem i probiotikem v jednom. K tomu ostropestřecová směs podporuje trávení, funkci močového systému, činnost žaludku a jater, střevního traktu, srdce i cév a pozitivní vliv má na řadu dalších orgánů a pochodů, jež jsou zárukou zdraví a vitality.

Ostropestřecová kaše s hlívou ústřičnou

Skvělé výsledky má na svém kontě i speciální ostropestřecová kaše s hlívou ústřičnou, jež v podstatě pozitivně ovlivňuje celé naše tělo. Ve zmíněné unikátní kombinaci má totiž velký vliv na celkový imunitní systém člověka. Podporuje tak detoxikační schopnost jater, ledvin, ale i funkci střev a velkou měrou se podílí i na stavu naší pokožky. Samotná hlíva ústřičná je pak skvělým prostředkem k posílení imunity, snížení hladiny cholesterolu i hladiny cukru v krvi. K tomu zrychluje metabolismus a dokáže zatočit i s akné a ekzémy.

 

 

Čaje