léčba akné

Akné je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže zvané přesně Acne vulgaris. Vyskytuje se především v pubertě a během života postihne téměř 90% bílé populace. Dochází ke vzniku nehezkých a bolavých furunklů ucpáním zánětlivě změněných vývodů mazových žláz. V ucpaných mazových žlázách se poté pomnožují bakterie,kvasinky a roztoči. Tento zánět může přestoupit až do hlubších částí pokožky a zanechat drobné jizvičky, které se jen těžko odstraňují. Akné se může vyskytnout prakticky na celém těle, ale nejvíce se vyskytují na právě nejviditelnějších místech, což překáží především dívkám. Jde o obličej, dekolt, ramene, záda hruď. Léčba akné může být nesnadná, zvláště nezačne-li se s ní včas.

Následky akné nemusí být pouze ty viditelné, ale i psychické

Jizvy jsou pouze jeden z následků akné, který ale sebou může zanechat snížené sebevědomí, deprese provázené nespavostí a mohou a především dívky mohou dovést i k sebevraždě z posměchu vrstevníků. Dále akné může vést k méně známé psychické poruše nazývané dermatilománie, nebo-li neustálé nutkání mačkat a škrábat si již tak dost akném poškozenou pokožku. Jde již o zanedbaný psychický stav, proto je nutné akné léčit již v počátečních stádiích.

Odpovíte-li na některou z těchto otázek „ano“, máme pro vás řešení.

  • Máte pleť bez jasu, unavenou, zašedlou, povadlou?
  • Trápí Vás akné, jizvičky po akné? Na obličeji, akné na zádech, nebo dekoltu?
  • Leskne se Vám během dne pleť, nebo naopak máte pocit pnutí a suchosti?
  • Objevují se Vám první vrásky?

Objevili jsme pro vás nový trend v kosmetice, tzv. Katopeeling, novinku roku 2014, exkluzivně v Hedera Spa clinic.
Jde o unikátní 100% přírodní patentovanou metodu, která kombinuje hloubkové čištění pleti s regenerací a omlazením.

Katopeeling je náhrada chemického peelingu, která přírodní cestou čistí všechny vrstvy kůže a zároveň regeneruje a omlazuje.

Čím je dán okamžitý efekt Katopeelingu?

Tato přírodní metoda poskytovaná exkluzivně v Hedera Spa clinic stahuje póry, pokožku zbavuje mastného pocitu a lesku. Redukuje až odstraňuje jizvičky po akné a dalším zabraňuje, slouží tedy jako výborná přírodní prevence. Dále sjednocuje pleť, zjemňuje vrásky a vyhlazuje pleť, čímž zpevňuje kontury obličeje.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje