Necítíte se dobře? Příčina problémů je ve vašem těle

Po několik generací si Horákovi z Třebíče předávají znalosti o bylinkách, které umí vyléčit různé neduhy a bolesti. Veronika Horáková využila praktický přístup v alternativní pomoci lidem a společně se svojí matkou, bylinkářkou, vytvořila přírodní produkt, který pomáhá při zdravotních potížích zvláště u lidí trpící lupénkou, únavou, špatným trávením, problémy s klouby a dalšími chronickými bolestmi, se kterými si klasická medicína neví rady.

TRIZONES je sestaven tak, aby pomohl nenásilně vyčistit střeva, poté je vyživit a upravit metabolismus v těle. V další fázi pak dochází k čištění lymfatického systému, který zodpovídá za imunitní systém. TRIZONES je zcela nový a komplexní přírodní produkt, který ve třech krocích pomáchá a chrání před civilizačními chorobami. „Je možné jej užívat i s některými léky a doporučujeme jej doprovázet pitím bylinného čaje, a to podle individuálních potřeb,“ vysvětluje bylinkářka Horáková. Bylinný čaj pomáhá při zátěži a společně s očistnou kúrou podporuje správné fungování orgánů v těle.

Únava, chronické bolesti, lupénka? Příčinou mohou být parazité

Existují jich totiž desítky a většina lidí v sobě nějakého parazita má. Jejich projevy jsou nenápadné, ale o to více závažné. Jsou častými příčinami různých nemocí a oslabení těla. Z lékařského hlediska tak může být člověk zdravý, přesto se necítí dobře. Dalším případem je marné pátrání po příčinách určitých nemocí a alergií. Parazité v našem těle jsou totiž velmi častou příčinou snížené kvality života. Řešením příčiny se tak odstraní projevy, které nás dlouhá léta trápí. Podle studie doktora Cromptona osmdesát procent západoevropské civilizace má v sobě nějaký druh parazita, který narušuje střevní mikroflóru, a navíc vajíčka procházejí střevem do krevního oběhu a dostávají se k jednotlivým orgánům. Potravou pro parazity je také nestrávené maso, které ve střevech zahnívá a nezvaní cizopasníci se touto hmotou živí. Naši předkové o tom samozřejmě věděli. Poválečná generace se však začala domnívat, že žije v natolik čistém světě, že se jich problém s vnitřními parazity netýká. Přitom parazité se do těla dostanou i v 21. století velmi snadno. Pokud máte doma zvířata, buďte si jistí, že nějakého parazita máte také vy. Snadno se parazité přenáší i podáním ruky, jejich zárodky jsou obsaženy v jídle, hlavně u nás v tak oblíbeném tataráku a sushi.Přesto, že naši domácí mazlíčci žijí ve stejném prostředí jako my, pravidelně je odčervujeme. Na sebe však zapomínáme. To, že parazity nevidíme, neznamená, že neexistují. Jen o nich nevíme a při tom ovlivňují náš každodenní život. Velmi často jsou příčinou naší únavy, ztráty energie, dokonce neschopnosti otěhotnět a zhubnout.

Pravidelné lékařské prohlídky byly zavedeny kvůli parazitům

V 19. století a na začátku 20. století bylo běžné, že se lidé očišťovali, přesněji řečeno odčervovali. Lékaři každého půl roku dohlíželi na své pacienty, jestli dodržují pravidelné očišťování. Tak vlastně vznikly pravidelné lékařské prohlídky, které se dnes staly standardem. Zdravé tělo se do určité míry umí vyrovnat s odpadními produkty, které paraziti produkují a nezpůsobí tak v těle nemoc. Přesto však parazité v těle zůstávají. Vlivem moderního životního stylu, kde je tělo často oslabené stresem, nedostatkem spánku, znečištěným životním prostředím a také nevhodnými stravovacími návyky, se ke slovu dostávají parazité a doslova nás sžírají zevnitř.

Přírodní kúra, která vyčistí tělo a nastartuje organismus

Tříměsíční přírodní kúra řeší příčinu problémů a ne pouze vnější projevy nemocí.Lidský organismus je nutné nejdříve dokonale očistit, zbavit jej všech parazitů a toxických bakterií a zároveň obnovit střevní mikroflóru kvalitními probiotiky. V první fázi se postupně užívá směs bylin a probiotik s názvem VERMO, které tělo zbaví parazitů a plísní. V této fázi očistné kúry se obnoví parazity narušené střevní prostředí užíváním PROBIANU. Když je tělo očištěno od parazitů a střeva mají obnovenou mikroflóru, jsou schopna vstřebat daleko více účinných látek obsažených v METABOLIANU. Ten pomáhá lidskému tělu harmonizovat metabolismus, upravuje látkovou výměnu a má široké spektrum stimulujících účinků. Je velmi vhodný při duševním i tělesném vypětí. Očistnou kúru TRIZONES završuje užívání přípravku LYMPHOBIAN. V této fázi podpoří funkci lymfatického systému, napomůže tělu zbavit se otoků a v případě zavodnění organismu pomůže s jeho odvodněním.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje