Nebojte se psychoterapie! Může pomoci i s osobním rozvojem

Život nám toho někdy nakládá až příliš a rozhodně není snadný. A co teprve, když jste žena! Potýkáte se s tolika problémy, povinnostmi a situacemi, od dětství až po stáří, že z toho jde hlava kolem. Když si opravdu nevíme rady, je dobré zahodit stud a vyhledat odborníka.

Ty opravdu důležité věci vás ve škole nenaučí

Pojem psychoterapie zní možná někomu strašidelně, ale v moderním psychoterapeutickém centru zaměřeném na ženy a dívky se není čeho bát. Půjde spíše o příjemný rozhovor a terapii nenásilnou formou. Ve škole nás nenaučí, jak se chovat v partnerství, jak být dobrý rodič, jak budovat svou sebedůvěru nebo řídit tým lidí. Koučink vám pomůže najít správný směr a začít si více věřit.

Speciální centrum pro ženy a dívky

Skloubit rodinu, partnera, děti, práci, koníčky a ještě péči o sebe a být spokojená, to zní skoro nadpozemsky. Je to dřina, ale jde to. Osobním rozvojem žen a dívek se zabývá jen velmi málo institucí a jedním z nich je Therapy Center v Praze, konkrétně v Jinonicích. Domluvit si zde návštěvu a promluvit si s odborníky, to nezní vůbec špatně, co říkáte? Moderní metody a správný přístup vám pomohou najít správnou cestu.

V příjemném prostředí zahodíte stud

Těšit se můžete na neformální a přátelské prostředí, útulné prostory příjemných barev a vkusné zařízení. Díky tomu z vás rychle spadne počáteční strach a brzy se rozmluvíte o tom, co vás trápí a co byste ráda zlepšila. Starat se o vás budou odborně kvalifikované konzultantky se zaměřením na koučink, psychoterapii a psychologické konzultace. Nejprve vás čeká rozhovor s prvky psychoterapie a dále moderní metody jako body terapie nebo arteterapie, které vás možná budou i bavit.

S čím vším vám v Therapy Centru pomohou

Psychoterapie v Praze se zaměřuje na rozvoj sebevědomí, vnitřní rovnováhu a rozvoj osobnosti. To je potřeba zlepšovat v každém věku a na těchto věcech se pak dá dále budovat. Hlavními tématy rozhovorů bývá láska, rodinné vztahy, komunikace, rozhodování, seberealizace, sebeprosazení, zaměstnání, škola a mnoho dalšího. Ženy zde najdou podporu ve všech obdobích života, a to i v dospívání, přípravě na mateřství nebo po narození dítěte.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje