MYSLET ZNAMĚNÁ DĚKOVAT

V dnešním uspěchaném světě se pouze hrstka lidí na chvíli zastaví a zapřemýšlí nad tím, co vlastně od života chce, kam jde a jestli jsme na to dobře připraveni a vybaveni. Jaké chceme mýt myšlení. Spokojíme se s běžnou každodenní činností? Nebo máme větší ambice a své myšlení a pohled na svět potřebujeme posunout? Máme manažerské, podnikatelské a vůdčí předpoklady?

Kde čerpat informace?

Naštěstí existuje skupina pod názvem MotivP Business Brunch®, skládající se z odborníků, kteří se manažerskou úroveň vědomí a myšlení pro nás nejvhodnější v oblasti personalistiky a nejvýstižnější efekt zabývají a zkoumají ho ze všech stran. Pořádají BUSINESS BRUCH. Dokáží nám ukázat naše přednosti a rozvíjet je. Nejen prakticky. První setkání proběhlo již v roce 2005. V dnešních dnech se již skupina těší setkání s krásným číslem 300. Vysvětlí nám myšlení odborníků, různých archetypů, a tím dokážeme pochopit problémy v nejen našem osobním životě. Jsou zde probírána vždy jednotlivá témata. Napřílad kritické myšlení, manažerské chování, dovednosti a mnoho dalších. Je zde prostor pro otázky i odpovědi. Zakoupit si můžete i zajímavou literaturu a navázat nové vztahy a kontakty.  Publikace si uskupení vydává prostřednictvím MotivPress a všechna setkání jsou zaznamenávána na video, které v projektu MOTIVP můžete sledovat.

Jedním z hlavních poselství Business Brunch je MYSLET ZNAMENÁ DĚKOVAT. Jde o velmi jednoduchý duchovní princip, který je po hlubším zapřemýšlení nejen cestou, ale i cílem k duševní pozitivitě. Ta se odrazí nejen v osobním životě, ale i pracovním.

Zaujala nás témata jako Kritické myšlení, Sokratovský dialog, Konzultativní prodej, Umění předvídat, Zvládání stresu a mnoho dalších. Za vše můžeme poděkovat panu Františkovi Hroníkovi.

Termíny akcí:

 

Město Termín  Adresa
Plzeň  12.03.2019  Divadlo Dialog, Smetanovy sady 9
Hradec Králové  13.03.2019  Hotel Nové Adalbertinum (Banketový sál), Velké nám. 32
Ostrava 14.03.2019  AKORD & POKLAD, s.r.o (Akord Klub), náměstí SNP 2012/1
Bratislava  19.03.2019  Hotel Tatra (Salónik Grand),  Námestie 1. Mája 5
Brno  20.03.2019  Impact Hub Brno, Cyrilská 7
Praha 21.03.2019  Francouzský institut (Kino 35), Štěpánská 644/35

 

 

 

 

Log in to comment