Mobilní masáže v Praze

Dopřáli byste si rádi masáž, ale nechce se vám objednávat někde v salonu? Nenecháte na sebe jen tak někoho sáhnout, vyžadujete, aby masáž provedl opravdový odborník- fyzioterapeut- a zaměřil se na příčiny problému, ne jen na svaly jako takové? Pak pro vás máme dobrou zprávu, v dnešní době už není problém zavolat si maséra- fyzioterapeuta až do domu a v pohodlí prostředí, které důvěrně znáte, si dopřát masáž podle vašeho výběru.

Procedura promyšlená do detailů

Možná se vám ta představa líbí, ale máte spoustu otázek: kdo mě přijde namasírovat, jak se mám domluvit, kde vezmu masážní lehátko? Nebojte se, všechno je dobře promyšleno. Stačí se objednat a při první konzultaci myslet na to, že část času zabere prvotní konzultace, při které sdělíte své potíže a požadavky, aby nedošlo k nedorozumění.

Fyzioterapeut nebo masér?

Mobilní masáže Praha od fyziodomu.cz provádějí fyzioterapeuti, tedy lidé vysokoškolsky vzdělaní, kteří dané problematice dostatečně rozumí, vzdělávají se průběžně i nadále a mají dostatečnou praxi. Vrtá vám hlavou, jaký je rozdíl mezi fyzioterapeutem nebo masérem? Možná vám postačí informace, že aby byl někdo označován jako masér, stačí mu absolvovat ani ne třítýdenní kurz. To asi mluví za vše. Výhodou mobilní masáže je, že si můžete zvolit techniku, která vám vyhovuje, případně i kombinace několika technik, zkrátka proceduru přizpůsobit vašemu stavu i tomu, co máte rádi.

Nemusíte mít doma masážní lehátko

Fyzioterapeut si vše potřebné přiveze s sebou, tedy i mobilní masážní lehátko, ručníky, oleje a další věci. Nemusíte se bát nepořádku, vše po sobě zase uklidí, zkrátka servis se vším všudy. Samozřejmostí je podepsání papíru, který definuje role zákazníka i maséra, aby nedošlo k nějakému nedorozumění.

Po masáži klid, teplo a odpočinek

Co je hlavní výhodou mobilní masáže v Praze? Nemusíte nikam jezdit a po masáži zůstanete doma pěkně v teple a klidu, budete pokračovat v odpočinku a užívat si blahodárné účinky působení rukou maséra, bez toho aniž byste museli spěchat někam do MHD nebo řídit automobil, prochladli nebo se něčím stresovali.

Čaje