Pečovat o svou tělesnou schránku se určitě vyplatí. Pokud se svěříte do rukou odborníků a spojíte léčebné metody s příjemným prostředím, uděláte pro sebe to nejlepší. Ideální volbou jsou Lázně Jupiter v Praze Krči.

Jednak je to místo jako stvořené pro relaxaci a zároveň si můžete vzhledem k dobrému dopravnímu spojení s centrem Prahy užívat romantických procházek po Starém městě pražském, či využít nepřeberné nabídky kulturního vyžití.

Lázně Jupiter mohou být i skvělou volbou při výběru netradičního dárku svým blízkým, nebo pro firmy to může být dobrý nápad v podobě odměny zaměstnancům. Již v této době můžete zakoupit vánoční dárkové poukazy s různými zvýhodněnými cenami a speciálními balíčky. Výhodou poukazů do Lázní Jupiter je i jejich přenosnost na jiné osoby. Rovněž si můžete vyměnit některé lázeňské procedury, pokud by nevyhovovaly vašemu zdravotnímu stavu či konkrétním potížím.

Lázně Jupiter poskytují nadstandardní služby s využitím nejnovějších poznatků a technologií.  

Hlavními procedurami v pražských Lázních Jupiter jsou

Lymfatické programy

Mnoho zdravotních potíží má svou příčinu ve špatném funkci lymfatického systému. Pokud pociťujete často únavu, přibývají vám různé zdravotní neduhy, pak to často bývá v důsledku ucpaného lymfatického systému a cév, které zadržují v těle nadbytečnou vodu. K odstranění těchto potíží jsou určeny lymfatické masáže, vhodné kromě toho k udržení zdraví, celkového vzhledu a fyzické kondice. Tyto masáže jsou vhodné zejména pro lidi se sedavými zaměstnáním, nebo se zaměstnáním náročným na psychické i fyzické vypětí. Lymfodrenáž je lázeňská procedura, která je zaměřena na navrácení lymfatického systému člověka do kondice a na zvýšení výkonnosti. Lázně Jupiter kombinují lymfodrenáž s manuální a přístrojovou masáží.  

Bezbolestná, neinvazivní liposukce

Chcete-li hubnout zdravě a bez obvyklého jo-jo efektu, je nejlepší využít lázeňskou bezbolestnou a neinvazivní liposukci. Spočívá v odstraňování celulitidy a redukování tukové tkáně v problematických místech těla. Díky využívání moderních přístrojů je tato metoda naprosto bezpečná, bezriziková a hlavně rychlá. Používají se k tomu různé metody, jako je například ultrazvuková vakuová liposukce nebo kryolipolýza, což je hubnutí mrazem. Velice účinnou metodou, která vede nejen k bezbolestnému a dlouhodobému odstranění tuku, ale také ke zlepšení krevní a lymfatické cirkulace, je radiofrekvenční liposukce.

Masáže Hammam

Díky tradiční tělové proceduře, která je prověřena mnoha staletími, prožijete dokonalé uvolnění, absolutní relaxaci, ozdravění a omlazení těla. Terapie Hammam zahrnuje masáž celého těla s pomocí očistné pěny, díky níž je masáž příjemná a účinná. Masáž trvá hodinu, která vám poskytne neuvěřitelný zážitek, pro který se budete do Lázní Jupiter vracet.

Najděte si chvilku sami pro sebe a věnujte chvilku relaxaci ve vyhlášeném lázeňském zařízení Lázně Jupiter v Praze v Krči, nebo darujte jeden z poskytovaných relaxačních balíčků například jak vánoční dárek pro své nejbližší. Navštivte Lázně Jupiter ještě dnes.

Čaje