Krabičková dieta

V množství všech „zázračných“ diet, které se na nás valí ze všech stran, někdy pozapomeneme na to, že základem diety je jíst méně. Pořád ale zdravě, tedy s vyváženým množstvím přijímaných živin. Takový dietní program nabízí krabičková dieta.

Svépomocí hubnout je těžké. Pro mnohé z nás dokonce nemožné. Proto tak často z našich předsevzetí sejde a opět se vrátíme do režimu „zobu celý den, a je mi jedno co“, nebo „hlavně, že je toho hodně“. Dietní program krabičková dieta Praha vám s tím pomůže. Dodá vám jídlo na celý den, a to v pěti porcích denně. Hladovět rozhodně nebudete. Strava dietního programu je vyvážená, pestrá, chutná a kompletní, takže za dobu diety už nemusíte nic jiného k jídlu nakupovat, ani si vařit. Ušetříte na nákupech nezdravých zbytečností i na restauracích.

Dieta na tak dlouho, jak si troufáte

Krátkodobé diety nemají příliš smysl. Ale málokdo z nás si po předchozích zkušenostech troufá pustit se hned do dlouhodobého hubnutí. Proto je krabičková dieta nastavena tak, že si ji lze objednat třeba jen na jeden týden. Sami uvidíte, jestli bude pro vás to pravé. Zvýhodněný je pak program na dva týdny nebo na tři a více týdnů. Týdenní dieta (6 dní) vás vyjde na 340 Kč za celodenní jídlo v základní verzi (360 Kč na den ve verzi pro pohybově aktivnější). Což je velice výhodná cena, protože pokud se stravujeme po restauracích, fastfoodech, ale i doma, utratíme obvykle více.

Když to máte jinak

Nezdá se vám dieta vhodnou, protože ráno nesnídáte, nebo naopak, máte v práci k dispozici firemní zdravou ovocnou snídani? Rovněž nesvačíte? Objednejte si pouze obědy a večeře. I tento balíček krabičková dieta nabízí.

Speciálním bonusem pro všechny, kdo se rozhodnou žít zdravěji či hubnout s krabičkovou dietou, je možnost denně (6 dní) si nechat doručit i fresh džus, a to za cenu 45 za kus. Zlepšíte tak nejen svůj jídelníček, ale i pitný režim.

Krabičková dieta pro ženy i muže

Tvůrci této diety mysleli skutečně hlavou. Je jasné, že muži mají vyšší energetické nároky než ženy. Proto vytvořili nejen verzi pro méně aktivní a pohybově aktivnější lidi, ale i pro ženy a muže. Diety se liší výškou své energetické hodnoty. Nikdo tedy nehladoví, ani naopak, nemá zbytečně vysoký příjem kalorií. Takže dobrou chuť, hodně zdraví a kila dolu.

 

Čaje