Jak na zlepšení erekce? Ne vždy musíte jít k lékaři

Spokojenost ve vztahu je pro většinu z nás na první pozici. Není se čemu divit, když jste s vaším partnerem po všech stránkách spokojení, většinou se to v pozitivním slova smyslu odrazí jak na vašem osobním, tak i profesním životě. Důležité je jednak porozumění protějšku a jednak také spokojenost v sexuální oblasti. Právě tady ale s přibývajícím věkem nastává u mužů velký problém. Dosáhnout erekce je pro mnohé doslova oříškem. Na vině může být přitom mnoho faktorů. Kterých a jakým způsobem se postarat o nápravu? Hlavně na tyto otázky si odpovíme v následujících řádcích.

Často si jenom nevěří

Za obtížemi často stojí pouze zdánlivé banality. Někteří muži zkrátka vyžadují poněkud delší předehru. I proto se vyplatí, bude-li partnerka poněkud pečlivější a vynasnaží se navodit tu správnou atmosféru. Pomoct mohou bez problémů nejrůznější sexy oblečky anebo erotické spodní prádlo. Mnohdy za vším stojí i obyčejná změna sexuálních poloh. Je dobré, když zkrátka zjistíte, co tomu vašemu nejlépe vyhovuje. Nemějte strach se ho na to zeptat přímo. I ostýchaví muži odpoví, jestliže budou mít vidinu eliminace svých intimních obtíží.

I cvičení může pomoct

Pro získání opětovné jistoty mohou pomoct i speciální cviky. Ano, existují takzvané Kegelovy cviky, které spočívají ve stimulaci toho správného svalstva. Jejich základem je stahování takzvaných PC svalů. V podstatě k tomu nepotřebujete vůbec nic. Pouze svaly zatínáte v momentu, kdy močíte. Přerušíte tak tok moči. Činit tak můžete ale prakticky kdykoli i mimo vykonávání potřeby.

Vsaďte na přírodní látky

Než vyhledáte odborníka, není od věci prozkoumat trh a podívat se na přípravky obsahující čistě přírodní látky. Sildenafil a mnohé jiné umí určitě pomoct. Právě tuto látku obsahuje volně prodejná Kamagra. Ta představuje přírodní alternativu k tradičním lékům na předpis, jimž vévodí známá Viagra.

Čaje