Homeopatická klinika Praha

Zdravotnické zařízení připravené pomoci všem nejen v Praze v oblasti léčby alergie, psychosomatických onemocnění, nespavosti, detoxikace organizmu. Zkušení odborníci k vaší léčbě využívají nejen alternativní způsoby léčby, homeopatické metody, ale i například tradiční čínskou medicínu. Jednou z alternativních metod je Bachova květová terapie s využitím 38 esencí. Dále zde naleznete pomoc v řešení psychických i partnerských problémů. Již od roku 1995 zkušení lékaři, homeopaté a ostatní odborníci poskytují následující služby na vysoké profesionální úrovni.

Poskytované služby

  • Akupunktura
  • Léčba bolesti
  • Psychoterapie
  • Masáže
  • Baňkování
  • Dietologie a léčba obezity
  • Detoxikace
  • Alergologie a klinická imunologie
  • Homeopatie
  • Čínská medicína

Bachova květová terapie

Jedná se o metodu vytvořenou anglickým lékařem Edwardem Bachem na začátku minulého století v roce 1923 v Anglii. Metodu postavil na předpokladu, že negativní emoce mohou mít za následek psychická i fyzická onemocnění, a proto může být jejich potlačení docíleno změnou těchto emocí na pozitivní. Jedná se o 38 esencí, z nichž 37 je z květů volně rostoucích stromů, rostlin a keřů. Jedna esence pochází z pramenité vody. Výroba tinktur probíhá dle původní receptury na jediném místě na světě v Anglii. Tato metoda stojí na okraji homeopatie.

Všechny esence jsou bezpečné a mohou je užívat i děti, těhotné a dokonce i kojící ženy. Není žádná kontraindikace v užívání. Vhodně se doplňuje s jinými druhy léčby, např. fytoterapie nebo aromaterapie.

Při této metodě budou dva pacienti se stejnou nemocí užívat pravděpodobně každý jinou esenci. U jednoho je totiž negativní emoce vyvolána například netrpělivostí (netýkavka) a u druhého nedostatkem sebedůvěry (modřín).

Vybraná esence se užívá ve formě kapek, vždy dvě kapky buď přímo do úst nebo do sklenice s vodou.

Homeopatie – klasická, konstituční i akutní

Specializovaní homeopaté s vámi před nasazením léčby provedou dvouhodinový pohovor, při kterém detailně poznají váš fyzický i psychický stav, na jehož základě naordinují homeopatika šitá vám na míru. Jedině tak může být splněn předpoklad, že látky vyvolávající příčinu vašich obtíží mohou být opět odstraněny jedině těmito látkami ve správné koncentraci a není tak léčen pouze příznak, ale tělo a duše jako jeden harmonický celek.

Detoxikace organizmu

Homeopatická klinika Praha dále nabízí detekci a specifikaci infekčních ložisek ve vašem těle pomocí přístroje EAV. Ta jsou následně ničena pomocí detoxikačních a rezonančních preparátů. Vyřeší tak například problémy s kůží (akné, ekzémy), oslabený imunitní systém, alergie, astma, záněty dýchacích cest nebo zažívací obtíže.

 Závěrem

Trpíte-li tedy nějakou chorobou těla či ducha, neváhejte se obrátit na Homeopatickou kliniku Praha. Pouhou konzultací vašich obtíží získáte alespoň další úhel pohledu, radu, zkušenost či názor odborníka. Je velmi pravděpodobné, že zde naleznete alternativu k vaší stávající léčbě mnohých onemocnění.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje