× Diskuze a fórum o vztazích

Nevěra

Více
#1 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Nevěra

To se hezky řekne, otevřeně si promluvit, ale asi hůře se to provede. Už vidím, jak se manželka přiznává k nevěře v krásném, romantickém rozhovoru bez emocí :-)) A detektiv by měl být přece diskrétní a manželka se to nemusí dozvědět. Pokud to ale nebude opravdu nutné, ještě bych počkala, prověřila situaci a zkusila se na věc podívat z jiného úhlu. Spousta věcí totiž není jak se zdá.


Já vím, že to není lehké, ale sama mám ráda přístup na rovinu. Takže si nedokážu představit, že bych si třeba já sama na svého druha volala detektiva. Ale záleží zase na lidech, jaký spolu mají vztah a jak jsou zvyklí spolu mluvit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Nevěra
To se hezky řekne, otevřeně si promluvit, ale asi hůře se to provede. Už vidím, jak se manželka přiznává k nevěře v krásném, romantickém rozhovoru bez emocí :-)) A detektiv by měl být přece diskrétní a manželka se to nemusí dozvědět. Pokud to ale nebude opravdu nutné, ještě bych počkala, prověřila situaci a zkusila se na věc podívat z jiného úhlu. Spousta věcí totiž není jak se zdá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Nevěra
Souhlasím s tím, že kdyby došlo k situaci, že by vaše podezření bylo liché, tak by najmutí detektiva mohlo opravdu působit jako znak obrovské nedůvěry stran vaší partnerky. Bude asi opravdu lepší, pokud se pokusíte s manželkou nastálou situaci vyřešit. Držím vám palce, ať vše dobře dopadne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Nevěra
Jejda, jenom to ne, protože pak kdyby to třeba nebyla pravda, tak by ses dobře ztrapnil a to by mohl být důvod rozchodu nebo aspoň urážky. Zkus to vyřešit nějak sám, nebuď měkký a zkus se o tom se svou ženou pobavit, zkus to třeba oklikou a pak přejdi k nevěře, uvidíš, co bude dělat, jak na to narazíš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
- #5 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Nevěra
Tak jestli ten pocit máte už nějakou dobu, tak si s ženou určitě otevřeně promluvte, pokud možno bez velkých emocí, aby z toho nebyla zbytečná hádka a drama. Zkuste si to v klidu promyslet, než s tím začnete a připravte se na všechny varianty. Snad to bude jenom mylný pocit...
Poslední změna: uživatelem manufaktura.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#6 od Maruška
Odpověděl Maruška pro téma Nevěra
Tak už jste to vyřešil?:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od admin
Odpověděl admin pro téma Nevěra
To je hodně složitý dotaz. Myslím, že tyto partnerské otázky si musí každý vyřešit sám. Osobně bych si s partnerkou zkusil o celém problému promluvit, uchylovat se k detektivům mi přijde dětinské.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#8 od Maruška
Odpověděl Maruška pro téma Nevěra
Magore

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Karel3
  • Avatar uživatele Karel3 Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
#9 od Karel3
Nevěra vytvořil uživatel Karel3
Dobrý den, mám pocit, že mě žena podvádí. Co mám dělat? Mám si najmout detektiva?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje