× Diskuze a fórum o volném čase

Televize

Více
#1 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Televize
Nojo, jsme seriálový národ :-D Já třeba sleduju Doktory z Počátků, ale to je všechno. Ale všichni lidé snad nechodí domů z práce v 8 ježišmarjá :-D I když já tedy občas taky. Televizi možná sledují hodně děti, programů pro ně s pohádkami je taky hodně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od Charlotta
Odpověděl Charlotta pro téma Televize
Řekla bych, že nemají tolik času. Když je někdo v práci celý den, vtací se kolem 20hodin večer, musí udělat něco v domácnosti, povykládat s dětmi, manželem, navečeřet se, tak na televizi zbyde možná chvilka nebo ani to ne. Přitloublé seriály sleduje hodně lidí, například mě baví Ordinace, jinak nestíhám nic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Televize
To je zvláštní, že tady lidi píšou spíš že na televizi nekoukají. A přitom v dnešní době má člověk na výběr z takového kvanta pořadů, že to je až neuvěřitelné. kdo se na to tedy dívá :-) Spousta z nich je určitě zajímavých, třeba nějaké populárně naučné pořady jsou určitě fajn. Ale buď lidi nemají čas nebo někdy mají telku jako kulisu a nebo se omezují na přitroublé seriály na Nově :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od jerryna
Odpověděl jerryna pro téma Televize
deně strávím u televize minimálně času. Zapnu ji třeba při vaření a to ji jen poslouchám. Bohužel si to vynahrazuji u počítače. Mám sedavé zaměstnání a i 8 hod denně trávím psaní a prací na PC. Pak vše ráda vypnu a jdu se jen tak pojít s pejsky do přírody nebo si přečíst knihu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#5 od Charlotta
Odpověděl Charlotta pro téma Televize
Já mám ráda ticho a klid. Když můžu, tak si spíš čtu nějakou knížku. Vyjímečně si pustím televizi, když je v ní nějaký seriál, který sleduju. Momentálně třeba Ordinace :) , na tu se ráda dívám. Jinak občas zprávy o půl osmé, ale to není pravidelně, asi jen tak dvakrát týdně. Filmy moc nesleduju, takže toho času u televize je opravdu málo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#6 od suplyk
Odpověděl suplyk pro téma Televize
Televizi jako takovou skoro nesleduji. Spíš mám potíže s časem stráveným na počítači. Možná je to tou větší interaktivností nebo nevím. Každopádně když se rozhodnu dívat se třeba na seriál tak mě úplně automaticky jako první médium napadne počítač. Tuhle se mi stala pěkná příhoda. Byl jsem sám doma tak jsem si řekl že si k obědu postím díl seriálu. Přinesl jsem si tedy notebook, ale zjistil jsem, že nefunguje wifi :D strávil jsem asi 3 minuty jídla naštvaně se dívající na černou televizi než mne vůbec napadlo ji zapnout! Vy s tímhle problém nemáte?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#7 od mss
Odpověděl mss pro téma Televize
Já osobně televizi sleduji minimálně. Zaprvé na to vůbec nemám čas, a zadruhé tam pořádně ani nic není. Na vše, na co se chci podívat se dívám přes internet. Sleduji několik seriálů, občas se podívám na film, a tak mi přijde internet jako lepší možnost, kde ten pořad najít. Televizi tak mám většinou jen jako kulisu například u večeře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#8 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Televize

To je pravda, někteří lidé mají zapnutou televizi celý den (o noci mi zatím není nic známo :D), i když na ní nekoukají. Zapnutou ji mají a nadávají, že nic nedávají, ani na jednom z těch asi 20 programů, co je k dispozici. Ale dneska večer si televizi zapnu - dávají můj oblíbený pořad o vesmíru :)


Tak to mám taky ráda, když se těším na nějaký oblíbený film nebo seriál. To si pak televizi ráda zapnu. Ale že bych seděla u televize a přepínala programy jen tak bezcílně, abych se doma nenudila, to ne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#9 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Televize

Tak vypadá, že se nás tu sešla většina těch, kterých televizi až tak moc nepouštíme. Narozdíl od naší sousedky, která ji má zaplou ne jenom celý den, ale také celou noc, a pěkně nahlas, takže je to slyšet až na ulici, manžel se jenom diví, co to je za typ televize, že se nemusí vypínat :)


A to sedí celý večer a den doma? A jak to, že to slyšíte i vy? To máte řadový domeček? Je strašné pořád slyšet jedno a to samé. A nemůžeš jim nějak v klidu říct, že to mají dost nahlas? Třeba by si na to dali pozor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#10 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Televize
To je pravda, někteří lidé mají zapnutou televizi celý den (o noci mi zatím není nic známo :D), i když na ní nekoukají. Zapnutou ji mají a nadávají, že nic nedávají, ani na jednom z těch asi 20 programů, co je k dispozici. Ale dneska večer si televizi zapnu - dávají můj oblíbený pořad o vesmíru :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#11 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Televize
Tak vypadá, že se nás tu sešla většina těch, kterých televizi až tak moc nepouštíme. Narozdíl od naší sousedky, která ji má zaplou ne jenom celý den, ale také celou noc, a pěkně nahlas, takže je to slyšet až na ulici, manžel se jenom diví, co to je za typ televize, že se nemusí vypínat :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#12 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Televize
Televizi nijak moc nepouštíme, protože když je tak hezky, tak jsme radši se psem venku a nebo něco dělám na dvorku, než abych byla doma a hleděla na televizi, když tam skoro nic není. Občas se podívám na televizní noviny a na nějaký film večer, ale když tam nic nejde, tak si radši čtu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#13 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Televize
Taky si k žehlení občas něco pustím, ale musím mít náladu a pokud si chci užít klidu a pohody, tak žehlím jenom potichu a popřemýšlím si raději nad tím, co se po celý den stalo a co bych měla ještě udělat a co už jsem ten den prožila. Je to takový relax a zklidnění.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#14 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Televize
Já si při žehlení nebo úklidu pouštím spíš třeba hudbu na CD. Poslouchat u toho můžu. Ale když zapnu televizi, tak je to proto, že se na ní chci dívat a ne u toho něco dělat. Říká se, že ženy zvládají více věcí najednou, ale já v tomto případě tedy ne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#15 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Televize
Taky mám jako kulisu ráda ticho a manžel se mi diví, že když třeba žehlím, tak si nezapnu televizi, ale poslouchám ticho a to málo, co jde z ulice. Mám celkem rušné povolání - co se hlasitosti týče - takže jsem ráda, když mám doma klid.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#16 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Televize
Když jsem byla malá, tak se nám pokazila televize a než jsme si naskládali na novou, tak jsme byli taky nějaký čas bez ní a nikomu z nás to moc nevadilo. Teď když chci slyšet zprávy, tak si ji večer zapnu, ale jde to klidně i s rádiem a s dobrým DVD v počítači.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#17 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Televize
Já televizi zapínám jen opravdu zřídka, pokud narazím v programu na pořad, který mě zajímá. A to je tak 3x-4x to týdne. Rozhodně ji nepoužívám jako kulisu, jak to dělá spoustu lidí, to mě leze na nervy. Nejlepší je ticho :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#18 od gábi
Odpověděl gábi pro téma Televize
My jsme doma televizi zrušili již před lety a spokojeně bez ní žijeme

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#19 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Televize
Já osobně až večer, kdy dětem skončí Déčko, takže nestíhám ani televizní noviny a musím si je číst na internetu. Ale děti taky sedí u televize až večer. Ale když venku prší a v televizi jdou nějaké pohádky nebo pořady o zvířátkách, tak klidně u toho sedí i dopoledne, ale to je spíš výjimka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Alena
  • Avatar uživatele Alena Autor tématu
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
Více
#20 od Alena
Televize vytvořil uživatel Alena
Kolik času denně trávíte u televize?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje