× Diskuze a fórum o volném čase

Je pozdě začít hrát na hudební nástroj?

Více
#1 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Je pozdě začít hrát na hudební nástroj?
Souhlas. V dospělosti se člověk stoprocentně a naprosto zcela určitě učí (podle mě cokoliv) mnohem hůř a pomaleji než v dětství. Co se týká hry na hudební nástroj, podle mě nikdy není pozdě začít. Když začnete hrát až v dospělosti, je to nejspíš proto, že se to chcete naučit a baví vás to a máte z toho potěšení. V dětství do toho rodiče děti spíš nutí a většinou je to nebaví :) Samozřejmě je zde osvědčené co se v mládí naučíš....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od suplyk
Odpověděl suplyk pro téma Je pozdě začít hrát na hudební nástroj?
Ahoj, já osobně bych se toho nebál. Člověk nesmí mít přehnaná očekávání, s pozdním začátkem se hodně těžko dá dopracovat třeba do filharmonie, ale pro svou potřebu bych řekl, že může začít kdokoliv kdykoliv. Já osobně hraju od svých sedmi na klasickou kytaru ale znám lidi co se na ni naučili hrát až v dospělosti Samozřejmě ne klasiku ale k ohni či tak to vždy stoprocentně stačí. takže za mne určitě ano!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od mss
Myslíte, že je pozdě začít se učit hrát na hudební nástroj až v dospělosti? Učí se tak člověk pomaleji, než když začne už jako dítě? Jaký je váš oblíbený hudební nástroj? Hrajete na nějaký? A od kolika let? Šli byste do toho, začít se učit hrát třeba na house ve třiceti? Nebo to berete už v takovém věku jako zbytečnost?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje