× Diskuzea fórum o operacích

Darování vajíček

Více
#1 od terinka
Odpověděl terinka pro téma Darování vajíček
Chápu ale když to prostě někdy nejde? Jasněže musí být pár rozumný a nevěřit bezmezně tomu co se tam dozví ale určitě je to jedna z cest, kterou se dá jít..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od kajka5
Odpověděl kajka5 pro téma Darování vajíček
Doporučuju kliniku ve Zlíně. Taky jsem potom neměla žádný problémy. Co je super, že ti před tím udělají všechny možný testy a ta pak víš, že seš úplně v pořádku.
Poděkovali: terinka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Hana.Val
Odpověděl Hana.Val pro téma Darování vajíček
Byla jsem darovat 2x, injekce nijak extra nebolely, po narkóze jsem byla trochu mimo, ale všechno proběhlo v pohodě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od admin
Odpověděl admin pro téma Darování vajíček
Ve skutečnosti jde o hrozný byznys s lidskou neplodností. Specializované pracoviště na umělé oplodnění jsou něco jako drůbežárna a to hovořím z vlastní zkušenosti, točí se tam jedna žena za druhou bez mnohdy jasného výsledu. Jedné odebrat, druhé darovat. Bohužel to ale asi jinak nejde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Dorothea
  • Avatar uživatele Dorothea Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
#5 od Dorothea
Darování vajíček vytvořil uživatel Dorothea
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s darováním vajíček. Jestli to odebírání bolí, jestli to probíhá v úplné narkóze, za jak dlouho můžete jít domů, jestli mohou vzniknou nějaké komplikace a podobně. Případně jestli máte zkušenosti s nějakou konkrétní klinikou, která to provádí. Dívala jsem se například na kliniku Unica a vypadá celkem dobře. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje