× Diskuze a fórum o hubnutí a dietách

Imunita přes zimu

Více
- #1 od kajka5
Odpověděl kajka5 pro téma Imunita přes zimu
Zkusila bych nejspíš mrknout na Naturevia céčko nebo déčko, bavily jsme se dnes na téma vitaminů s kolegyněmi a na tyhle rozhodně padalo superlativ nejvíc :-)
Poslední změna: uživatelem kajka5.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od kajka5
Odpověděl kajka5 pro téma Imunita přes zimu
Teď mě tak napadá, abych to nezlehčovala, pokud problémy trvají už déle, nebylo by od věci zajít i za obvoďačkou, ať vás pro jistotu zkontroluje, náhoda je blbec a cokoli přecházet by rozhodně dobrý nebylo… s vitaminy jinak také velky souhlas.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od Kristinka27
Odpověděl Kristinka27 pro téma Imunita přes zimu
Ahoj, mrkněte určo po nějakých vitamínech, to je jednoduše základ. My máme přes zimu několikatery na všechno možné i nemožné a nemocná jsem nebyla ani nepamatuju.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od kajka5
Odpověděl kajka5 pro téma Imunita přes zimu
Mně na nachlazení odjakživa pomáhala cibule nakrájená na jemno a položená přes noc vedle postele. Takhle mi neprotáhne dutiny opravdu nic. Akorát pak půl dne aby člověk větral haha.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#5 od SimonSt
Imunita přes zimu vytvořil uživatel SimonSt
Zdravím všechny, trápí nás s přítelkyní imunita a na přeskáču ležím buď já nebo ona nehledě na to, že ven chodíme nabalení jak sněhuláci. Budu tedy moc vděčný za jakékoli tipy a zkušenosti s čímkoli, co vyzkoušet za čaj, vitamíny nebo jakýkoli "trik" (ano, už jsme opravdu zoufalí :-D), abychom se mohli zase vrátit do normálu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje