× Diskuze a fórum o alternativní medicíně

Numerologie

Více
#1 od Schwabka
Odpověděl Schwabka pro téma Numerologie
Do tajů této disciplíny jsem nepronikla natolik, abych na tom shledávala něco věrohodného - to by mi musel někdo vysvětlit. Ale věřím tomu, že jako všude i tady existují dvě skupiny lidí - šarlatáni a ti, co to skutečně ovládají. A rozlišit mezi nimi může být opravdu hodně těžké. Když pominu, že svou budoucnost nechci znát, tak i kdybych chtěla, numerologii bych si k jejímu odhalení určitě nezvolila (jestli se tedy používá k odhalování budoucnosti :))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#2 od marjenka
Odpověděl marjenka pro téma Numerologie
Tomu bych teda opravdu nevěřila. To jsou takoví šarlatáni, co ti řeknou, co je napadne, a to vůbec nemusí být pravda. Občas si tam někdo něco najde, co je pravda a může tomu jako uvěřit, ale co já vím, tak nikdo nebyl tak dobrý, aby ti předpověděl budoucnost z čísel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#3 od manufaktura
Odpověděl manufaktura pro téma Numerologie
Když jsem byla mladší, tak jsem si k jedné z nich zašla, ale musím říct, že se mi nic z toho nevyplnilo. A spíš ze mě tahala rozumy, aby mi jinými slovy řekla to samé. A když pak řekla něco do budoucna, tak to bylo tak všeobecné, že jsem si to mohla vyložit, jak jsem chtěla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
#4 od gábi
Numerologie vytvořil uživatel gábi
kamrádka si nyní začla říkat nomeroložka a také se tím začla živit, mně osobně to příjde jako šarlatánství, jaký je na to váš názor?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Čaje