Trpíte bolestmi zad, hlavy, depresí, nespavostí a únavou ?

Trpíte bolestmi zad, hlavy, depresí, nespavostí, únavou a mnoho jinými neduhy, se kterými si nevíte rady nebo chcete o sebe jen pečovat? Tak tento článek je právě pro Vás.

Mám takový pocit, že bolest hlavy či zad je snad populační infekce. Znáte někoho, kdo tímto netrpí?

Co udělá člověk, kterého bolí například hlava? Vezme si prášek. Zajímá se ale někdo příčinou? Prášek je jen toxickou náplastí. Je to dočasná úleva, pokud teda zabere a navíc do sebe dostáváte chemii, ničíte si tělo. Myslíte, že Vám pomůže doktor? Ale kdepak, doktorů, kteří se zajímají, je žalostně málo. Lékař má zájem, abyste byli nemocní, jinak by tu nebyl potřebný a navíc, lékař je od oslova lekat. Pěkně Vás vyleká a už Vás má. Takto se ze zdravých lidí dělají nemocní. Ale i v tomto případě platí, že se léčí příznaky a neléčí se příčina. Přece pokud nenajdu příčinu, nemůžu daný problém vyléčit.

Služby nové generace se zajímá právě příčina daných problémů. Založila jsem firmu za účelem lidi uzdravit a tak jednoho dne dobrovolně přijít o práci, aby nebylo už koho léčit. To je odkaz, který bych po sobě chtěla zanechat. Ukázat Vám jak se o sebe starat a že jít k lékaři není třeba pokaždé.

V žádném případě neodsuzuji lékařství v plném rozsahu. Je opravdu pozoruhodné, co tito lidé dokáží a mají můj obdiv. Ale bohužel, vlivem farmacie jsme zapomněli, že velkou část našich nemocí a problémů si způsobujeme sami, a tak logicky, i sami je můžeme vyléčit. Najít a odstranit příčinu. Farmacie říká, když Vás něco bolí, vezměte si prášek a zbavíte se bolesti. To vidíme i v reklamách, například na růžový ibalgin od zentivy. Vy si je koupíte, začnete užívat a zapomenete, že to jde i jinak. Je to přece pohodlné, nemusíme pro to nic dělat. A toto je uvažování, které se od nás čeká. Je to uvažování, promiňte mi ten výraz, stáda. Dělají to všichni. Jsme k tomu vychovaní.

Naštěstí to můžete změnit. Založila jsem Služby nové generace právě pro Vás. Pro lidi, co hledají nové staré způsoby. Pro lidi, co nechtějí podlehnout vlivu a nechat se zmanipulovat.

V čem je podstata? Jistě víte, že v nás koluje energie. Jsme živoucí energií. Pokud ale vznikne blok, energie nemůže proudit. Začíná to v naší hlavě. Pokud začnete uvažovat do hloubky, zjistíte, že vše začíná v hlavě. Pokud jsme zdraví po psychické stránce, nejsme nemocní. Všimli jste si toho? Pokud se cítíme dobře, pokud se nestresujeme, nehoníme se, je nám dobře. Pokud ovšem se začneme stresovat, utvoří se za nějaký čas blok, který se například usadí v šíji a je to tady. Začátek bolesti hlavy, co neustupuje. Když nenajdete příčinu, ale budete léčit jen následek, hlava Vás bolet nepřestane.

Služby nové generace se zaměřují na hledání příčiny, odblokování bloků a uvolnění proudění energie.

Naším heslem je cítit se znovuzrození. Díky kvalitní poctivé ruční masáži můžete změnit svůj život. Bohužel, trh je dnes přesycen rádoby masérů, kteří vykonávají nekvalitní práci a ještě pod cenou a tím pojem masáž dostávají do úpadku. Kvalitní masáž Vám ale může změnit život.

Neposkytujeme jen masáž. Chci, abyste za své vydělané peníze dostali to nejlepší, protože si to zasloužíte. Zasloužíte si kvalitu. Zasloužíte si být znovuzrození. Za peníze, které zaplatíte, dostanete kvalitní masáž, pohovor s tím, co Vás trápí a návrh řešení.

Setkávám se i s lidmi, kteří nechtějí zaplatit. Tito lidé mají pocit, že je to příliš drahé. Drahé? Měli by si spočítat, kolik je stál životní styl, díky kterému jsou tam, kde jsou. Ta částka se vyšplhá několikrát výš. Stále je to drahé?

Kéž bychom byli jednou bez práce, kéž by se lidé vyléčili a nebylo Služeb nové generace potřeba.

Medicína dělá lidi nemocnými, matematika smutnými, thelogie hříšnými, Služby nové generace dělají lidi znovuzrozenými.

www.sluzbynovegenerace.cz/sluzby

Tereza Cigánková, 774 166 899

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje