S příjemnou vůní kvalitního parfému k lepší náladě

Vůně mají významný vliv na lidskou psychiku. Dokáží inspirovat k lepším výkonům, aktivizují naši pozornost, dokáží navozovat pocit svěžesti a čistoty, pomocí vůně lze také vzbudit pozornost okolí. Hledáte vůni, která podtrhne kouzlo vaší osobnosti? Nechcete draze utrácet za drahé parfémy? Řešení se nabízí jen jedno.

Neplaníte za název, ale za vůni!

Značkové parfémy přináší spojení kvalitní vůně a současně názvu svého výrobce. V mnoha případech se proto neplatí za vůni, ale právě za jméno. Cena flakonku se vzácnou tekutinou se tak může vyšplhat i na několik tisíc korun. Jen málokdo si může vysokou investici do luxusního parfému dovolit. Pokud je to i váš případ, nemusíte smutnit. Nabízí se totiž jedno chytré řešení, díky kterému si hravě pořídíte parfém s omamnou vůní, ale platit za něj budete podstatně méně!

Rozmanitá nabídka české výroby

Levné parfémy nabízí česká firma v e-shopu parfemy.cz Jedná se o špičkové vůně, které zvýrazní vaši osobnost a nabídnou dlouhotrvající vůni. Zvláštností těchto parfému je, že voní téměř identicky jako běžně nabízené a často předražené parfémy. Kouzlo je ukryto v receptuře. Levné parfémy mají stejnou základní vonnou esenci, takže přináší dokonalou vůni, za kterou ale nebudete platit nehoráznou částku. Díky chytrému řešení ušetříte 70 až 90 % ceny na jednom parfému. Místo jednoho drahého si tak kupte třeba 2 i 3 vybrané vůně.

Jak si poradit s výběrem ideální vůně?

Při výběru nového parfému se řiďte vaší osobností. Vůně by vždy měla doplnit váš celkový look a stát se vaší neviditelnou ozdobou. Musí být také přizpůsobena příležitosti. Například pro běžné denní nošení se hodí svěží květinové nebo citrusové vůně, na večírek si lze „obléknout“ vůně orientální nebo dřevité. Pamatujte si také, že méně znamená více. Není vhodné na sebe aplikovat velké množství parfému. Stačí několik kapek. Příliš silná vůně bude vašemu okolí na obtíž.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje