Navštěvujete pravidelně kosmetický salon, investujete každý měsíc do nového pleťového krému a pomerančová kůže je pro vás tabu? Správná péče o pokožku celého těla patří k základním návykům moderní ženy a odborníci v této oblasti to dobře vědí. Co takhle vyzkoušet profesionální péči u vás doma? Přinášíme vám 3 tipy, jak na to!

1. Zatočte s celulitidou!

Rozhodně neplatí, že by se pomerančová kůže týkala jen obézních žen. Její přítomnost rovněž nemusí být doživotním prokletím plavkové sezóny! Pokud pravidelné cvičení, dostatečný pitný režim ani speciální krémy nezabírají, vyzkoušejte profesionální péči! Domácí Lymfoven je přístroj, díky kterému můžete s nevzhlednou celulitidou zatočit raz dva! Díky kompaktnímu balení nezabere moc místa a vy si můžete dopřát odborné ošetření kdykoliv se vám zachce a navíc v pohodlí domova. Odbornou radu a pomoc při nákupu tohoto lékařského přístroje vám může poskytnout i společnost Krásný – zdravotnická technika, prodejce těchto přístrojů.

2. Stop alkoholu

Není žádným tajemstvím, že látky obsažené v alkoholických nápojích mají silně negativní vliv na kvalitu a stárnutí pleti. Pokud chcete úspěšně bojovat proti vráskám a zachovat si pružnou kůži i v pozdějším věku, měla byste na to pamatovat hlavně v momentě, kdy si objednáváte další drink. Zapomeňte na bujaré večírky, při kterých alkohol teče proudem- pobavit se přece můžete i při skleničce suchého bílého vína či nealkoholického koktejlu. Pokud přece jen neudržíte chutě na uzdě, pořiďte si chytrého pomocníka. Kvalitní alkoholtestery vám ušetří zbytečný stres spojený s obavami, že ještě nemůžete řídit, a tím své pokožce alespoň trochu pomůžete.

3. Prevence na prvním místě

Krása je jistě důležitá, ale ruku na srdce, zdraví je přednější. Nezapomínejte na pravidelnou kontrolu všech znamének a pigmentových skvrn a při jakémkoliv podezření na nežádoucí změnu ihned konzultujte s odborníkem. Abyste dokázala sama rozpoznat hrozící onemocnění kůže, můžete si dopřát profesionální prohlídku i doma. Moderní dermatoskopy vám pomohou s včasným odhalením kožního melanomu či nežádoucích pigmentových znamének. Nezapomeňte však, že rozhodující slovo má v každém případě váš ošetřující lékař.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje