Jak si opatřit domácí bio potraviny?

Z obchodů se na nás valí sice velké množství různých plodin, avšak o kvalitě, která se dostává na náš trh, již bylo napsáno dost a dost. Chcete sobě a vaší rodině raději zajistit kvalitní plodiny v nejlepší kvalitě?

Skleníky ke každému domu

Zní to staromódně. Skleník přece používali prarodiče kdesi v „Horní Dolní“ a jediné, co si pamatujete je, že se nadřeli. Ale doba se posunula a dnes je vše možné dělat rekreačně, s chutí, a hlavně pro dobrý pocit a lahodnou sklizeň. Skleníky české výroby podpoří místní trh a můžete si u nich být jisti, že jsou z kvalitních materiálů. Navíc vám budou dodány až do domu, s možností montáže a garancí desetileté záruky. Díky systému kapkové závlahy s hodinami se navíc nemusíte o nic starat – zavlažuje se samo.

Fóliovníky pro milovníky pohody

Fóliovníky již dávno nejsou zdrojem rodinných hádek při každoročním obnovování igelitu. Dnešní materiály jsou naprosto jiné – moderní kašírované fólie vydrží okolo 8 let, a i po této době není nic ztraceno – fólie se jednoduše sejme a vymění za novou. Samotné sestavení fóliovníku je příjemnou prací na pouhé dopoledne pro dvě osoby. Profi firma vám navíc produkt doveze až do domu s garancí poštovného zdarma. Už také cítíte tu nezaměnitelnou vůni domácích rajčat nebo paprik?

Elegantní zahradní domky

Až budete přemýšlet nad místem, kam uskladníte sezónní nábytek nebo kam uschováte sekačku, rýč a vůbec vše potřebné pro zahradu, rozmyslete pořízení vkusného domku – vyhnete se nepořádku a budete mít vše po ruce. Zahradní domky jsou dnes vyráběny z polykarbonátových panelů s hliníkovou konstrukcí, což zaručuje dlouhou životnost a bezúdržbovost zahradních pomocníků. Pouze pro kvalitní domky dostanete desetiletou záruku, pohlídejte si proto výběr vhodného dodavatele.

Je čas si svou zahradu konečně užít.

 

Čaje