Clip in zajistí prodloužení vlasů bez poškození

Téměř každá žena má v životě krátké či dlouhé období, ve kterém nevyslovitelně touží po dlouhých princeznovských vlasech. Ne všechny je získají, některé nemají nervy na čekání, než dorostou, jiné mají moc slabé vlasy, které stejně nevypadají hezky, když se nechají narůst do větších délek.

 Pro tyto potřeby jsou tu různé možnosti prodloužení vlasů. Většina žen si na ně však netroufne, protože:

  • je to moc drahé
  • poškodí přírodní vlasy
  • nejsou si jisté, zda jim vůbec budou dlouhé vlasy slušet

Všechny tyto tři problémy s přehledem vyřeší metoda clip in. Clip in vlasy jsou levné, pořizovací cena se pohybuje okolo tisíce až tří tisíc korun. Vůbec nepoškozují přírodní vlasy, protože k nim nejsou přidělané teplem ani speciálním lepidlem. Jsou připevněné pomocí klipů (spon), a tak se dají kdykoliv sundat. Není to nic trvalého jako v případě jiných metod.

Pravé lidské vlasy

Clip in vlasy se vyrábí z pravých lidských vlasů, tím pádem vypadají pravě a nikdo nepozná, že jsou to jen příčesky, dokud je žena nesundá. To je možné dělat podle libosti, protože sundání i nasazení clip in vlasů trvá pouhých pár minut. Záleží na zručnosti, ale rozhodně není potřeba žádné další osoby ani speciálního vybavení.

Vzhledem k tomu, že jde o lidské vlasy, s nimi lze tímto způsobem i zacházet. Dají se žehlit, natáčet, splétat do copů, barvit, tužit, gelovat a umývat. Nevyžadují žádnou speciální péči.

Při výběru pozor

Jak jsme již zmínili, clip in vlasy jsou záležitostí pár tisícovek, což je v porovnání s ostatními metodami prodlužování dost malá částka. Za tuto cenu se dají sehnat ve spolehlivých obchodech, které dodávají kvalitu. Je lepší se vyhnout podezřelým dodavatelům, co nabízí očividně velké slevy. Jejich vlasy by totiž mohly být vyrobeny synteticky (méně vydrží) a na sponách by mohlo být méně vlasů, takže by pak nevykouzlily tak bohatý účes. A spony z nekvalitních obchodů se mohou často zlomit. Pramen vlasů je pak úplně k ničemu.

Jestliže budete shánět clip in vlasy levně a kvalitně, určitě mrkněte do e-shopu TvojeVlasy.cz. Prodávají tam několik délek vlasů v různých barvách. Nevadí, když nenajdete úplně svůj odstín, už jsme si přece prozradili, že se vlasy dají obarvit. Určitě vás potěší také poštovné zdarma při platbě předem, sleva 10 % pro facebookové fanoušky a dárek ke každé objednávce. Na webových stránkách e-shopu je možné zhlédnout i ukázky toho, jak clip in vlasy prodlouží účes.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Log in to comment


Avatar uživatele Schwabka
Schwabka odpověděl/a na téma: #2
No teedy, dneska už je možné vážně vše :-) Pro většinu žen, jak je uvedeno v textu, je to určitě zajímavé řešení, jak si pořídit dlouhé vlasy. Já osobně patřím k té menšině, o které se zde nemluví. Nesnesla bych na sobě cizí vlasy, to opravdu ne. A i když je tato varianta levná, i tak raději vložím své těžce vydělané peníze do něčeho pro mě zajímavějšího :-) A nechám si svoje vlasy, ať jsou jaké jsou :)
Avatar uživatele kajka5
kajka5 odpověděl/a na téma: #3
Taky jsem si myslela že nesnesu cizí vlasy, ale s clip in s připadám tak nějak hezčí a dodají mi sebevědomí. Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy , ted je mám ale mám je dost řídké. Tak mi clip in vlasy zahustí a já mám konečně krásnou hřívu. Kdyby mě to řekl někdo před pár lety tak jim řeknu že žádnou umělou hmotu na hlavě mít nebudu, jenže ted jsou ty vlasy fakt kvalitní a nestojí tolik peněz. A navíc, vypadají jako pravé
Avatar uživatele SimonSt
SimonSt odpověděl/a na téma: #4
A odkud je máte? já si je chci taky koupit ale bojím se že budou vypadat nepřirozeně
Díky moc za odpověd
Simona
Avatar uživatele sasa.kadl
sasa.kadl odpověděl/a na téma: #5
Zajímalo by mě, jestli je stejně těžké se starat o prodloužené vlasy formou clip in, jako je to popsáno zde: www.esmina.cz/jak-se-starat-o-cerstve-prodlouzene-vlasy ?? Nevíte někdo?