Změňte svůj život pomocí liposukce

Také vás trápí povislá kůže a plnější bříško nebo boky? Nedaří se vám nebo nemůžete změnit svoji postavu v důsledku zranění? Pak jste už možná přemýšleli o liposukci. Co to vůbec liposukce je a jaké jsou její výhody, se dozvíte v dnešním článku.

Co je to liposukce?

Liposukce je lékařský výkon, díky kterému se můžete zaručeně zbavit přebytečného tuku v podkoží. Dnešní moderní metody liposukce se provádějí se pomocí velmi tenké kanyly o malém průměru, cca 4 mm, která je napojena hadicí na přístroj, jenž vyvíjí podtlak. Oblast, kterou chceme odsávat, ještě předtím napustíme, opět velmi tenkou jehličkou, speciálním tzv. tumescenčním roztokem, tento roztok separuje tukové buňky tak, aby šly lépe odsávat, zabraňuje zvýšené tvorbě modřin a také v některých případech umožňuje provádět liposukci jen v místní anestezii, bez nutnosti hospitalizace. Odstraněné- odsáté tukové buňky se již nikdy znovu nevytvoří. Nejen velice častá a oblíbená liposukce břicha vám pomáhá zlepšit vzhled a zvýší vám sebevědomí. Zmenšit a vytvarovat lze různé partie. Dle rozsahu zákroku může být liposukce prováděna ambulantně, větší zákrok vyžaduje hospitalizaci. Mezi nejčastější typy liposukce patří liposukce břicha, liposukce hýždí, paží, podbradku nebo liposukce stehen.

Liposukce - konzultace

Před každou liposukcí s vámi daný odborník projde veškeré nejasnosti a zodpoví vám vaše otázky. Projednáte s ním také očekávaný výsledek liposukce a rozsah zákroku. Liposukce nabízí možnost zlepšení a srovnání nerovností vašeho těla, v žádném případě ale neřeší obezitu a podobné problémy, na což vás vyšetřující lékař upozorní. Na vstupní konzultaci je také důležité probrat váš celkový zdravotní stav a dědičné sklony k možným problémům. Jedině tak se budete moci ujistit, že je pro vás liposukce vhodná.

Výhody liposukce

Mezi hlavní výhody liposukce patří relativně malá operační zátěž pro pacienta a také trvalý efekt spojený s krásnější a rovnoměrně tvarovanou postavou.

Mysleli jste si, že vás zachrání už jen plastická chirurgie? Přijďte na první konzultaci, vyzkoušejte si liposukci a těšte se ze skvělého pocitu z vlastního těla!

 

 

 

Čaje