Možná si to ani neuvědomujete, ale vaše tělo se denně vystavuje riziku nákazou některým z mnoha parazitů. K nákaze dochází například při kontaktu se zvířetem, nejvíce jsou tedy ohroženi hlavně pejskaři. V bezpečí ale nejste ani na dětském hřišti a obzvláště pozorní by měli být cestovatelé, zejména pak milovníci exotických destinací. Mnoho parazitů se do těla dostane i jídlem, například zeleninou či ovocem. Někteří parazité se nacházejí i na mikročásticích prachu a proto je můžete i vdechnout.

Často slýcháme o potřebě detoxikovat své tělo. K detoxikaci slouží různé přípravky a metody, které nejsou vždy dostatečně účinné, nebo je nelze použít universálně pro jednotlivé skupiny lidí podle jejich zaměření či prostředí, ve kterém se pohybují.

Naprosto skvělým prostředkem je Wurm-Ex, což je doplněk stravy , který má vynikající detoxikační účinky na lidský organismus. Zcela přirozenou cestou vás zbaví nežádoucích parazitů, které se do těla dostávají nejrůznější cestou. Nejohroženější skupinou jsou cestovatelé, ovšem k parazitům mohou přijít snadno i pejskaři při venčení svých domácích mazlíčků, zrovna tak maminky, které chodí se svými malými dětmi na pískoviště a dětská hřiště. Stačí, aby si děti strčily něco do pusy, nebo olízlo na písku lopatičku a s nečistotou spolkne i parazita. Patříte-li tedy k některé z těchto skupin, je pro vás Wurm-Ex ideální prevencí, ale i dokonalým prostředkem, který vám rychle a jednoduše pomůže zbavit se jakýchkoliv parazitů v těle. Přitom se nejedná o žádný lék, ale doplněk běžné stravy. Efektivní účinky dosahuje Wurm-Ex díky svému složení, které je zaměřeno na detoxikaci lidského organismu zcela přirozenou cestou.

Složení a použití Wurm-Exu

Za své pozitivní účinky vděčí Wurm-Ex svému složení, které bylo sestaveno tak, aby obsahovalo účinné látky poskytující potřebný efekt. Jednou z nich je extrakt listových pupenů ořešáku královského. Tělu zajistí přirozenou obranu těla před externími parazity a také se postará o zdravé a přirozené fungování střevního traktu.

Pokud chcete svůj organismus detoxikovat přirozenou cestou bez pomoci chemických přípravků, je pro vás Wurm-Ex ideální. Zvláště jste-li pejskaři nebo chováte jiného domácího mazlíčka, v jejichž organismech se paraziti nebo červi snadno uchytí a mohou se přenést na vás. Wurm-Ex se postará o snížení pocitů únavy a vyčerpání a to nejen v chladném období. Za tuto schopnost vděčí kyselině pantothenové. Nechybí ani obsažený vitamín B2, který podpoří zdraví sliznic.

Dávkování Wurm-Exu

Mějte na paměti, že žádný doplněk stravy není náhradou zdravé a pestré stravy. Jedna tobolka Wurm-Exu se užívá večer před jídlem a důležité je zapít ji dostatečným množstvím vody. Pokud vaše hmotnost převyšuje 70 kg, pak použijte po dobu 10 dnů tobolky dvě. Při hmotnosti nad 100 kg se doporučuje detoxikaci zopakovat po dvou týdnech. V žádném případě nepožívejte více tobolek, než je doporučeno a nedávejte Wurm-Ex dětem do tří let věku.

Dbejte na své zdraví i na zdraví svých blízkých, Wurm-Ex je možné objednat na www.wurm-ex.cz

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje