vířivky sobtubt

Dopřejte si jedinečnou možnost relaxace po celodenním namáhavém shonu. Starosti pustíte z hlavy a tělo bude jako znovuzrozené. Pokud se ptáte, co je tím zázrakem, tak je to zásluha vířivky Softub, což je úžasný a dokonalý americký výrobek. Můžete jej mít i vy a užívat si s celou rodinou skvělého koupání, za kterým byste jinak museli do lázní nebo wellnes studia.

Vířivka Softub je mobilní zařízení, které se snadno instaluje a můžete je umístit prakticky kamkoliv. Rovněž uvedení do provozu a její ovládání je jednoduché. Nemusíte mít ani obavy, že by se v malém prostoru a při používání více lidmi voda časem znečistila. Průzračně čistou a kvalitní vodu totiž průběžně zajišťuje automatický čistící Ozonátor, jehož funkce spočívá v intenzivním a hygienickém čištění vody. Motor vířivky je neuvěřitelně tichý díky Whisper Technology, takže ani nepoznáte, že je zapnutý a při vašem odpočinku a relaxaci vás nebude nic rušit.

Vířivka Softub je ideální svým kulatým tvarem a snadným manipulováním. Nemusíte pro ni hledat stabilní místo na své zahradě. Kdykoliv ji můžete přemístit jinam, jelikož jednoduše vypustíte vodu, vířivku odkutálíte na jiné místo, opět napustíte vodu, zapojíte kabel do elektrické sítě a můžete si opět užívat.

Dokonalý komfort

Přestože by se zdálo, že vířivka je díky jednoduchosti a snadné přemístitelnosti malá, překvapí vás její vnitřní prostor, který umožňuje pohodlné a měkké sezení i několika osobám. Komfort je dán pevným, ale měkkým a kvalitním materiálem High Tech Polybond. Rovněž povrch vířivky je velice odolný vůči povětrnostním vlivům, a proto nemůže vířivku umístěnou venku poškodit déšť, ani sluneční paprsky, a dokonce jí neublíží ani sníh nebo mráz v zimě. Vysoká odolnost a dlouhá životnost je zajištěna materiálem LeatherTex. Zároveň se vířivka pyšní i skvělým designem a některými stylovými doplňky, které umocňují její elegantní vzhled. Vybrat si můžete z několika modelů a barevných provedení.

Vířivé vany Softub z americké produkce se vyznačují energetickou úsporou, neboť využívají rekuperace tepla. Umožňuje to integrovaný systém čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate. Příjemný pocit dokonalého uvolnění je díky těmto vířivkám snadno dostupný pro každého.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje