Spojte příjemné a zdravé dohromady - zelená káva chutná a hubne se po ní

Zelená káva není vlastně nic moc speciálního - je to obyčejná káva, která ovšem neprošla pražícím procesem. Ten z nich vezme téměř vše, co je našemu tělu prospěšné. Podobný princip asi známe při tepelné úpravě zeleniny, kdy se při vaření blahodárné vitamíny vypaří.

Kyselina chlorogenová

Látka, která je pro tělo velice užitečná, někdy se označuje také jako CGA 800. Tuto kyselinu bychom v přírodě mohli hledat třeba ve švestkách a břečťanu. Podle klinických studií je to právě tato látka, která zlepšuje schopnost našeho těla štěpit škroby a vstřebávat z nich cukry. Ty by se jinak proměnily na tolik nechtěný tuk. Jinými slovy - s pomocí CGA 800 naše tělo lépe spaluje a tím hubne.

Další informace

Jak ji nejlépe připravit, kolik stojí, jaké varianty si můžeme dopřát a hlavně - kolik obsahuje kofeinu - to jsou jen některé otázky, na které odpovídá článek Je zelená káva jeden velký podvod na webu VýbornáKáva.cz.

Samotná káva rozhodně nestačí

V diskusích na internetu je možné se dočíst spoustu rozporuplných recenzí a komentářů. Je to asi tím, že si někteří lidé myslí, že stačí pít zelenou kávu a pak už jen sledovat, jak na váze ubývají přebytečná kila - to je ale velký omyl! Hubnutí je totiž mnohem komplexnější proces a je zapotřebí změnit celkový životní styl (stres, přejídání, špatné stravovací návyky, …). Zelená káva funguje tedy jako jakási podpora při hubnutí.

 

 

 

Čaje