Softshellová bunda

Správně zvolená móda nás umí ochránit dokonce i před nemocemi. Takovým oděvem v šatníku je softhellová bunda. Nezradí nás ani v nevyzpytatelném dubnovém počasí.

Právě na jaře se nejčastěji nachladíme kvůli nedostatečnému oblečení. Podceníme, že se počasí rychle umí změnit. Mnohdy si říkáme, že to ráno cestou do práce nějak vydržíme, vždyť přes den již bude teplo. Nevhodně se oblečeme, když vyrážíme se psem, zasportovat si, nebo na víkendový výlet. Když je pak z toho pouze rýma, budiž. Ale klidně si dokážeme uhnat i mnohem závažnější onemocnění – třeba nachladit močový měchýř nebo dokonce ledviny. Proti všem těmto „příhodám“ je ideální právě softshellová bunda. Je nepromokavá, větruodolná a prodyšná. Navíc se velice snadno udržuje a nemusíte se o ni nijak speciálně starat.

Softshell bunda na mnoho způsobů

Běžná softshell bunda, na kterou nejčastěji narazíme, je zateplená fleecem. Právě tyto kousky jsou skvělé pro jarní a podzimní šatník. Ale využít se dají i v zimě. V rámci vrstvení hravě zastoupí vrchní vrstvy třeba na běžkách, kde by nás různé péřovky omezovaly v pohybu. Existuje však i lehké, dalo by se říct letní provedení. Tyto bundy nemají fleece vrstvu, stále však zůstávají odolné vodě, větru a prodyšné. Jsou vhodné pro letní večery, chladnější dny v létě, ale třeba i na kolo.

Univerzální dámská bunda na sport, outdoor i pro běžný den

Softshellová bunda dámská má stále větší množství designů. Už to není jen na první pohled sportovní či outdoorová bunda. V mnoha barevných variacích a střizích dokáže být univerzální a praktickou bundou na každý den. V sortimentu e-shopu Lambeste ji najdete například i jako prodloužený kabátek s kapucí.

Pánská softshell bunda jako „must have“

Jestli někde softhellka skutečně nesmí chybět, tak v pánském šatníku. Softshellová bunda pánská, to je kousek, který dokážeme jako muži užít skutečně každodenně. Ráno v ní vyrazíme do práce, odpoledne do hospůdky s přáteli, o víkendu na kolo či na chalupu. Skutečně jen stěží najdete den, kdy se ve své klasické nebo odlehčené a nezateplené podobě nebude hodit.

Čaje