Slimax™ 90+10 tobolek ZDARMA

Na trhu je opravdu velká spousta přípravku na hubnutí, dnes jsme se podívali na novinku na trhu s přípravky na hubnutí Slimax™ 90+10 tobolek ZDARMA

Jedná se o doplněk stravy Slimax™ s obsahem jediné přírodní látky, u které je potvrzen pozitivní vliv na hubnutí a tou je Glukomannan a dále přírodní Psillium s novou a extra silnou recepturou, které sníží kalorický příjem díky zvýšení pocitu sytosti a tím zaručuje opravdu rychlé hubnutí.

Glukomanan je rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina, která se skládá z nestravitelných sacharidových řetězců asijského konjackého kořene (Amorphophallus konjac).

Psyllium - Jitrocel indický – Plantago ovata, je rostlina s ne moc nápadnými květy a krátkými listy porostlými chmýřím. Nalézáme jí hlavně v Indii, v Iráku, ale také Pakistánu a Austrálii. Psyllium je bohaté na vlákninu. V lidském těle neexistuje enzym, který by vlákninu dokázal rozložit a tím se stává nestravitelnou. Je to tedy hmota, ze které si tělo nedokáže brát pro svoji potřebu využitelnou energii. Vláknina napomáhá peristaltice střev a dokáže velmi dobře vázat vodu a také cholesterol, tím dokáže upravovat jeho hladinu v krvi. Vláknina také váže „škodliviny“ z potravy a tím snižuje roziko nádorových onemocnění střeva, v naší populaci zejména tlustého. To vše tedy můžete od psyllia očekávat.

 

Lze tedy shrnout, že Psyllium a Glukomanan zaplní váš žaludek a střeva a tím získáte pocit sytosti bez energetického příjmu. Tento efekt je dán tím, že tyto polysacharidy nabobtnají až na 50ti násobek svého obsahu. A jako bonus získáte vlákninu potřebnou pro podporu zažívání s prevencí rakovinných procesů, které vznikají dlouhodobým působením "škodlivin" z potravin na buňky střeva.

Je však poměrně složité dostatečné množství vlákniny denně pozřít. Díky tomu byl vyvinut speciální doplněk stravy Slimax™, přípravek v kapslích k pohodlnému dávkování a užívání.

Slimax™

  • Glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti.
  • Můžete jíst méně a nebudete hladovět.
  • Obsahuje Psyllium.

Složení jedné tobolky  Slimax

  • Složení 1 tobolky (650 mg):
  • Glukomannan 500mg
  • Psyllium 50mg
  • Alginát sodný 50mg
  • Xantanová guma 50mg
  • Obal tobolky obsahuje želatinu.
  • Hmotnost obsahu 100 tobolek: 65,0 g ±5%

Neváhejte tedy a nejen sobě, ale i svým blízkým pořiďte  Slimax™ 90+10 tobolek ZDARMA.

objednat

Log in to comment


Avatar uživatele mss
mss odpověděl/a na téma: #2
Já si myslím, že je to vše jen marketing. Že žádný přípravek sám od sebe nám nepomůže zhubnout. Ano, některé dokážou zrychlit metabolismus, ale efekt je pak většinou spíš jen takový, že pořád sedíte na toaletě. Nevěřím a nikdy nebudu věřit přípravkům na hubnutí. Jsou to jen zbytečně vyhozené peníze, které můžeme raději utratit za zdravější potraviny.