zubní ordinace Ostrava

Je všeobecně známé, že Čechy sužuje nedostatek zubních lékařů. Situaci tak víceméně zachraňují soukromé kliniky. Jednou z nich už v červnu bude stomatologická klinika AJNA DENTAL v Ostravě.

Bojíte se zubaře? Já se tedy vždycky bála enormně. Za mou až fóbií z vrtačky stály někdejší povinné preventivní prohlídky, při kterých jsem doslova trpěla. A nebyla jsem sama. Mého strachu mě zbavili až po mnoho let na jedné nejmenované soukromé stomatologické klinice.

Soukromý versus státní stomatolog

Soukromí zubaři si prý svých pacientů opravdu váží a udělají všechno pro to, aby zákroky u nich byly bezbolestné a pacienti se jich nebáli. Tak mi to alespoň vysvětlila má zubařka, ke které jsem si navíc vypěstovala takový vztah, že bych s ní dnes šla i do pekla. Takový přístup k pacientům si zcela určitě vypěstují i na nové ostravské stomatologické klinice AJNA DENTAL (na internetu hledejte pod odkazy zubní ordinace Ostrava, nebo stomatochirurgie Ostrava). Předpoklady k tomu rozhodně mají.

Stomatologická klinika s puncem luxusu a elegance

Už samotná recepce kliniky dýchá puncem luxusu a elegance. Když se coby pacient posadíte do tamních pohodlných křesel, na strach nebudete mít ani pomyšlení. Jsem si jistá, že na takovémto luxusním místě pacienti stoprocentně trpět nebudou. Naopak.

Kvalitně provedené zákroky

Stomatologie ale samozřejmě není jen o krocení bázlivých pacientů, ale také o kvalitně provedených zákrocích. A těch se na klinice AJNA DENTAL rozhodně dočkáte. V čele kliniky totiž stojí odborníci v pravém slova smyslu (MUDr. Lubomír Beran a MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS. MSc.), pro které je stomatologie jedním slovem posláním. Stomatologové, kteří se navíc rozhodli vykročit novým směrem, ať již se jedná o vyvíjení pokrokovějších a modernějších technologií či inovativních pracovních procesů a postupů.

Stomatologie nového století

Pacientovi jsou připraveni nabídnout komplexní privátní a především plně digitalizovanou stomatologickou péčí 21. století. Za pomoci nejmodernějších přístrojů klinika bude kromě standardních služeb nabízet i spoustu vychytávek, jako jsou využití laseru v ošetření kazů a léčbě parodontózy, bezbolestné ošetření, vizualizace nového chrupu ještě před samotnou operací a spoustu dalších moderních zákroků, o kterých jsme si ještě donedávna mohli jen nechat zdát.

Žádné důvody k obavám

A k tomu všemu se na této klinice nebudete muset bát. Nikoho, ani ničeho. Nebudete k tomu být důvod. Na klinice budete jen rozmazlování a přitom také léčeni. Výše zmínění stomatologové totiž s každým pacientem budou zacházet tak, jak by sami oni chtěli, aby bylo zacházeno s nimi. To, myslím, hovoří za vše. Termín otevření kliniky je sice naplánován na červen 2019, objednávat se ale můžete už dnes!

Čaje