Proteinová dieta bez jo-jo efektu: konec trápení s přebytečnými kilogramy

Vhodných diet, které člověku pomohou k vysněné postavě, je celkem málo. Ono by jich bylo i dost, ale musely by splňovat určitá kritéria a nezpůsobovat zpětný jo-jo efekt. U takových diet je velmi nízká efektivita. Pokud tedy držíte dietu, chcete mít jistý cíl a nechcete se zpět vracet ke své původní váze nebo hůře, mít další kilogramy navrch! Proteinová dieta založená na jednoduchém principu vytěsnění cukrů a tuků z jídelníčku a zařazení bílkovin, nastolí organismu stav zvaný ketóza. Bílkoviny, které jsou důležité pro výstavbu svalů jsou tělu dodávány.

Tento způsob hubnutí je pro tělo tou nejzdravější podobou

Jiné diety sice slibují ztrátu až několika kilogramů za kratší dobu, ale věřte, že nejsou pro tělo zrovna ideální. U proteinové diety s dietetickým přípravkem Prodietix je výsledek hubnutí navíc zaručen. Upravte pitný režim, pokud nejste zrovna těmi, kteří vypijí 2-3 litry i normálně bez diety.

Důležité je nepít oslazené čaje, stále mějte na paměti, že cukry jsou z jídelníčku vyloučeny. Neoslazený zelený nebo černý čaj společně s vodou vyplaví z těla toxiny - energii tělu dodáte daleko přirozenější cestou, tedy procesem obnovy vlastních buněk a tkání. Pocit nasycení přijde i s povolenými druhy a množstvím zeleniny, kterou můžete během terapie užívat v kombinaci s Prodietixem.

Nejčastější důvody, proč nehubnete

Jíte pravidelně? Máte dostatek pohybu? Pravidelnost v jídle mezi proteinovou porcí musí být v rozmezí 3 - 4 hodin. Když se najíte déle, tělo bude už dávno hladovět a začne si ukládat zásoby tuku na „horší časy“. Ruku na srdce, nemáte tak trochu jiný životní styl, než bylo vaším snem ke krásné postavě? Nyní máte klíč, který vás k tomu dovede. Stačí se jen držet pár postupů a uvidíte, že proteinová dieta a sport, je k redukci hmotností tím nejlepším.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje