Předpověď počasí z Norska

Napadlo Vás někdy, jak funguje předpověď počasí? Žijete v domění, že někdke na horách je tajná laboratoř a v ní pěstují stovky rosniček a sledují jejich chování? Potom čtěte dále. Pro své sportovní aktivity outdoor je lépe být připravený i na změnu počasí, to vše v jedné aplikaci ve vašem chytrém telefonu, ze servru vědců přímo z Norska.

Jakou zvolit aplikaci pro předpověď počasí

Vzhledem k přibývajícímu počtu uživatelů internetu a majitelů chytrých telefonů Vás dnes chceme upozornit na norský server používaný k výpočtůp předpovědi počasí. Jedná se o jeden z největších meteorologických systémů na světě a pracuje na bázi sběru dat nejen z povrchu země, ale také na základě družicových snímků a díky tomu je velmi přesný.

Ikdyž je až z Norska, předpověď počasí ve vaší ulici zvládne mnohem přesněji než mnoho u nás poskytovaných služeb obdobného charakteru. Máte hned několik možností, jak předpověď z tohoto serveru sledovat.  Můžete navštívit jejich internetovou stránku yr.no nebo si stáhnout jejich aplikaci pro svůj chytrý telefon. Vše je uživatelsky velmi jednoduché a dokonce na Vás bude i z velké části mluvit česky. Určitě vyzkoušejte a zjistíte, že jejich předpovědi jsou velmi přesné. A nejen to, zy.no toho umí mnohém více a je zadarmo, jsou zde různé klimatické statistisky, teplota vody pro koupání, UV předpověď, požáry lesů a meterorologická encykolpedie. A nejen, že se zde dozvíte jaké počasí bude, ale i jaké bylo.

Důležité odkazy pro stažení a zobrazení služby předpovědo počasí

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Log in to comment


Avatar uživatele Rex
Rex odpověděl/a na téma: #2
Používám na Iphounu a super, kam se hrabe cokoliv jiného
Avatar uživatele kiki
kiki odpověděl/a na téma: #3
Mě ta aplikace nějak začala ulakzovat špatně...:(
Avatar uživatele bibi
bibi odpověděl/a na téma: #4
Mě taky...
Avatar uživatele antonín
antonín odpověděl/a na téma: #5
předpověd počasí
Avatar uživatele manufaktura
manufaktura odpověděl/a na téma: #6
zajímavé, že právě norský systém je daleko přesnější, než jiné služby podobného charakteru. Ráda si stáhnu aplikaci na svůj chytrý televon a je příjemné, že uslyším velkou část z toho česky. Už se těším, že se někdo hezky trefí, jak bude.