Na zdravotní stav a dobrou tělesnou i duševní kondici má vliv mnoho faktorů. Dědičné předpoklady člověk těžko ovlivní, ovšem zdraví a délku života lze ovlivnit správnou životosprávou. Ta zahrnuje především dostatečný tělesný pohyb a správné stravování zaměřené převážně na dietní potraviny.

Právě stravovacími návyky můžete své zdraví velice ovlivnit. Je známo, že člověk by měl konzumovat co největší množství zeleniny. Kromě zeleniny v syrovém stavu můžete dodávat množství prospěšných látek obsažených v zelenině i prostřednictvím jiných potravin.

Těstoviny Perfect Pasta

Potravinou 21. století, která si získává stále více příznivců je dietní zeleninová těstovina Perfect Pasta. Je vyráběna z přírodní kořenové zeleniny Konjac Amorphalus, která neobsahuje žádné tuky, ani cukry či lepek. Tento pokrm si můžete připravovat na různé způsoby a vždy bude příprava jednoduchá a rychlá. Perfect pastu doporučují nejen nutriční poradci, ale i odborné asociace, jako je STOB, Klub celiakie Brno nebo Asociace výživových poradců. Vesměs oceňují, že se jedná čistě o přírodní produkt, kterým lze nahrazovat jiné kalorické přílohy jídel jako jsou těstoviny, brambory, rýže nebo pečivo.

Jak Perfect Pasta funguje?

Obsahuje Glukomannan - vlákninu, která v žaludku zvětší svůj objem a váže na sebe tuky, čímž snižuje hladinu cholesterolu v krvi a snižuje tak riziko vzniku aterosklerozy a zároveň snižuje i hladinu cukru v krvi. Zvětšením svého objemu snižuje pocit hladu a tím vám pomůže v hubnutí bez přejídání.

Pro koho je Perfect Pasta vhodná

Dietní těstoviny Perfect Pasta se doporučují zejména při nejrůznějších dietních programech, při snaze o udržení tělesné hmotnosti, ale i při hubnoucích či detoxikačních kůrách. Těstoviny Perfect Pasta jsou vynikající potravinou rovněž pro sportovce a také pro vegetariány a vegany. Rozhodně ji lze doporučit i diabetikům, celiakům a dalším osobám trpícím nadváhou  nebo poruchami trávicího ústrojí či dalšími neduhy. Je vhodná pro dospělé i děti.

Certifikace

Oproti jiným druhům dietních potravin, speciálně těstovin, lze těstoviny Perfect Pasta doporučit i z toho důvodu, že jejich obsah prochází pravidelnou kontrolou u renomované České laboratoře ALS. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vyráběny podle nejvyšších kvalitativních standardů platných ve všech členských zemích EU a byl jim udělen certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje