jarní detox

Jaro je příznivým obdobím pro změny. Příroda se po zimě znovu probouzí k životu, rodí se mláďata a kolem vás rozkvétají stromy. Slunce svítí, ale místo toho, abyste energii čerpali, jste z přechodu ze zimy do aprílového počasí spíše unavení.

Jaro je přitom ideální dobou, kdy tělo začít čistit od zplodin, které jste přes zimu nahromadili. Díky nedostatku pohybu jste přibrali pár kilogramů a necítíte se ve své kůži. O slovo se hlásí očista organismu.

Jak tělu pomoci odplavit škodliviny

Je to až k nevíře, ale kde jinde, než v samotném jádru přírody, konkrétně tedy přírodními produkty pocházejícími z Asie. Roste tu rostlina jménem Garcinie, jinak také řečeno Mangostana lahodná, která plodí mangostan, jenž je nazýván ovocem bohů.

Původ exotického ovoce je tedy jasný, ale v dnešní době se k nám dováží především z Brazílie. Ke svému správnému růstu a plození potřebuje tato rostlina podobné klima své domovině, tudíž se jí u nás nedaří pěstovat.

Musíme se spokojit s tím, že si toto ovoce koupíme v regálech obchodů nebo si dopřejeme čistý výtažek bez přídavku cukru a dalších sladidel. Mangosteen má výborné antioxidační účinky, takže hravě podpoří proces samotné detoxikace.

V asijské alternativní medicíně je mangostan chápán současně jako přírodní druh antibiotika a antiparazitika. Podporuje trávení a chrání sliznici trávicího ústrojí. Celkově posiluje imunitu, zpomaluje stárnutí a udržuje fit kondici bez nárůstu hmotnosti. Mimo těchto vnitřních účinků se s mangostanem můžete setkat na kosmetické úrovni. Kosmetika s mangostanem hydratuje, ale i příjemně osvěžuje. Dodává pocit čistoty na dlouho dobu.

Přídavné produkty na posílení i očistu - 2ENJOY, 4ENERGY a COLONFIT

2ENJOY regeneruje a revitalizuje ženské tělo. Dodává mu energii při pasivní i aktivní činnosti. Snižuje dopad stresu na imunitní systém a posiluje funkce ženského organismu. Pomáhá při menstruačních bolestech, harmonizuje, zlepšuje psychiku i fyzickou kondici. U mužů příznivě ovlivňuje potenci. Sportujte a současně užívejte 2ENJOY, změny pocítíte, co nevidět.

4ENERGY je obdoba 2ENJOY, ale v tomto případě pomáhá zejména mužům. Zlepšuje látkovou výměnu, podporuje tvorbu spermií i sexuální aktivitu. Rovněž se podílí na podpoře peristaltiky střev, čímž nepřímo podporuje procesy detoxikace organismu. U žen se doporučuje při menopauze a menstruačních bolestech.

COLONFIT vás naučí správným způsobem pečovat o pravidelné vyprazdňování. Tím pádem dochází k dokonalejší očistě střev, což přispívá ke komfortu člověka. Žádné nadýmání, nafouklé břicho, že se nemůžete vyprázdnit. Vláknina obsažená v produktu COLONFIT zvětšuje objem stolice a díky tomu napomáhá k redukci váhy. Mimo vlákniny obsahuje i vitamíny, minerály, biotin, atd.

Zdraví má člověk jen jedno, tak by se tím měl řídit a začít ho podporovat, co nejdříve. Na blahodárné účinky si rychle přivyknete.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje