Geladrink

Bolesti kloubů patří mezi jednu z nejčastějších příčin návštěvy lékaře v populaci nad 50 let. Zejména se jedná o bolesti velkých nosných kloubů jako je kyčelní kloub či kolenní kloub, které podléhají opotřebení a degenerativním změnám, neboli artróze. Tyto změny si nezřídka vyžádají až operační řešení ve formě náhrady postiženého kloubu. Je však na trhu celá řada přípravků, které nám slibují zázračné uzdravení. Je to však opravdu možné a existuje skutečně přípravek, který by dokázal poškozenou kloubní chrupavku obnovit?

Ano, takové přípravky existují a jejich hlavní složkou, která právě dokáže až obnovit kloubní chrupavku je kolagen. Problém je v tom, že kloubní chrupavka má velmi pomalý metabolizmus a kolagen, který je tak důležitý pro regeneraci kloubní chrupavky se do buněk chrupavky (chondrocytů) dostane až třeba za půl roku pravidelného užívání.

Existuje celá řada typů kolagenu. Všechny typy jsou důležité, avšak některé z nich jsou pro obnovu chrupavky nepostradatelné a přípravek, který se rozhodneme užívat jej musí obsahovat, není-li tomu tak, kupujeme pouze drahý a nepotřebný doplněk stravy.

 

Přípravkem, který obsahuje celé spektrum kolagenu je GELADRINK®. Jeho další výhodou je i to, že se velmi dobře vstřebává do krve a z krve následně přímo do kloubů.

GELADRINK® kromě léčby artrózy pomáhá díky obsahu i dalších potřebných látek nezbytných pro metabolizmus kostí v léčbě osteoporózy, choroby, kterou trpí většina žen po menopauze a je příčinou mnoha bolestivých zlomenin. Zejména kompresivních zlomenin páteře a pádem způsobené zlomeniny zápěstí a horní části stehenní kosti, lidově krček.

Kombinaci GELADRINK® denně užívá i ultramaratonistka v silniční cyklistice Hanka Ebertová a osminásobný vítěz Velké Pardubické žokej Josef Váňa.

Užívání Geladrinku je velmi pohodlné buď ve formě nápoje nebo kapslí, více o užívání GELADRINKu®.

Autor: Magazín o zdraví, nemocech, hubnutí, dietě, bylinkách a diskuzní forum

Čaje